Biuro karier

Aktualności

CareerCon zaprasza na Targi Kariera Inżyniera. Już w ten weekend!

Pracujesz w branży inżynieryjnej? Szukasz pracy? Zarejestruj się już dziś i odbierz BEZPŁATNĄ wejściówkę na jedyne wydarzenie, które pomoże Ci wybrać najlepszą ścieżkę zawodową!

Targi Kariera Inżyniera to:
 • prezentacje liderów branży
 • wykłady merytoryczne powadzone przez ekspertów IT
 • ciekawe oferty pracy
 • bezpośredni kontakt z rekruterami największych firm
 • pokazy druku 3D – technologii, która zmieni przyszłość
 • konsultacje CV
 • catering, materiały szkoleniowe, losowanie nagród – wszystko to bez żadnych kosztów!

Weź udział w jedynym takim wydarzeniu, które pomoże Ci pokierować własną karierą zawodową!
Wszystkim uczestnikom zapewniamy: bezpłatne materiały targowe, przegląd najciekawszych ofert pracy, poczęstunek oraz losowanie atrakcyjnych nagród – wszystko to zupełnie bezpłatnie! Możliwość rejestracji w dowolnej godzinie oraz udziału w wybranych prelekcjach i warsztatach.

Warunkiem udziału w Targach Kariera Inżyniera jest prawidłowe wypełnienie formularza online:

Kontakt: Emilia Łuszkiewicz (emilia.luszkiewicz@careercon.pl)

Młodzi Kreatywni Przedsiębiorcy poszukiwani

Ruszyła polska edycja międzynarodowych konkursów British Council dla młodych przedsiębiorców w dziedzinie designu i mody oraz w obszarze kultury.

Do 23 maja br. młodzi polscy przedsiębiorcy działający w obszarze designu, mody oraz w kulturze mogą przesyłać zgłoszenia do międzynarodowych konkursów Young Creative Entrepreneur – Design and Fashion Award 2014 oraz Young Creative Entrepreneur – Culture Award 2014 organizowanych przez British Council.

Polskie jury wyłoni w czerwcu najlepszych przedsiębiorców, którzy wraz z finalistami z innych krajów odbędą podróż studyjną do Wielkiej Brytanii, obejmującą m.in. spotkania biznesowe, warsztaty oraz udział w ważnych brytyjskich wydarzeniach, takich jak London Design Festival, London Fashion Week czy REMIX Summit.

Więcej informacji pod adresem: www.britishcouncil.pl/projekty/sztuka/konkurs-yce.

Konkurs stażowy "MacroSTAŻ" firmy Macrologic SA

Konkurs przeznaczony jest dla studentów (4 i 5 roku) oraz absolwentów (którzy ukończyli studia po 31.12.2010) kierunków informatycznych.

Co może zyskać uczestnik konkursu?

 • zdobyć nowe kompetencje poznając naszą technologię tworzenia aplikacji dla biznesu — Xpertis MacroBASE
 • udowodnić swoje umiejętności programistyczne — pisząc prostą aplikację w naszej technologii
 • wygrać 5.000 zł — tyle wynosi główna nagroda dla autora najciekawszej aplikacji
 • odbyć 5-tygodniowy, płatny staż 2.000 zł w naszej firmie podczas wakacji (od 07.07.2014 - 08.08.2014)
 • zdobyć pracę w Macrologic — w tym roku chcemy zatrudnić ok. 10 osób do działów usług i rozwoju oprogramowania.

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy od 24 marca 2014 roku.

Regulamin i szczegółowe informacje można znaleźć na stronie konkursowej: www.macrologic.pl/konkurs

Ewentualne pytania proszę kierować na adres: konkurs@macrologic.pl

STUDENCIE, APLIKUJ

Tylko w ubiegłym roku akademickim i w czasie wakacji w stażach organizowanych przez polski oddział Microsoft wzięło udział łącznie 230 studentów. Na staże w firmie, mogącej pochwalić się tytułem „Najlepszego Miejsca Pracy Polska 2013", można się zgłaszać przez cały rok poprzez strony dedykowane odpowiednio praktykom w Polsce, ale także w Europie czy Stanach Zjednoczonych www.microsoft.com/pl-pl/student/praktyki.aspx i www.microsoft.com/university.

Microsoft oferuje studentom praktyki w działach technologicznych i IT, ale także w takich departamentach jak sprzedaż, marketing czy HR. Firma jest również w gronie fundatorów inicjatywy „Grasz o staż", która jest ogólnopolskim konkursem organizowanym przez PwC oraz „Gazetę Wyborczą" i co roku umożliwia spotkanie pracodawców z wyróżniającymi się na rynku studentami i absolwentami.

Pełna informacja na temat praktyk, możliwości i korzyści, jakie im towarzyszą, znaleźć można w załączniku oraz pod adresem: www.microsoft.com.

Zapraszamy również do obejrzenia krótkiego filmu, jaki nakręcili Paweł z Politechniki Gdańskiej i Zachariusz z Politechniki Poznańskiej, którzy w tym roku w wakacje wybrali się na 3-miesięczne praktyki do głównej siedziby Microsoft w Redmond (USA).