Opinie studentów - Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT

Opinie studentów

Studenci kierunku Informatyka

 
Kamil Eichelberger

"Pracuję w firmie z branży IT. Dzięki WIT nabyłem umiejętności programistyczne, które teraz mi pomagają w pracy zawodowej.
Pozytywnie oceniam studia w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania."

 
Kasia Nowacka

"Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że wybór studiów to bardzo ważna rzecz, która decyduje o całym naszym późniejszym życiu. Studia otworzyły mi wiele drzwi."

 
Łukasz Awsiukiewicz

"Jestem zadowolony z kierunku studiów jaki zakończyłem, mimo wielu przeciwieństw losu warto było- mógłbym ją spokojnie polecić innym. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. W moich oczach jest to bardzo dobra uczelnia, ma dobrze dobraną kadrę."

 
Marta Wiącek

"Obecnie pracuje jako grafik, operator DTP w Agencji Reklamowej.
Studia w WIT dały mi:
- możliwość rozwoju w dziedzinie informatyki i grafiki,
- wiedzę, wiedzę i wiedzę przede wszystkim,
- kontakty, które są tak ważne w późniejszym czasie."

 
Konrad Szymański

"Studia w WIT, pomogły mi rozszerzyć informacje i niejednokrotnie spojrzeć na temat z zupełnie innej perspektywy. Tak więc WIT pomógł ukierunkować naukę we własnym zakresie, poprzez ukazywanie pewnych zagadnień i problemów.
Poznałem w WIT wielu przyjaźnie nastawionych do studentów prowadzących. To co uważam za ważne to fakt, że uczelnia umożliwia rozszerzenie puli nabytych doświadczeń, które później dobrze wyglądają w CV."

 
Krzysztof Bruszewski

"Oczywiście studia w WSISiZ na kierunku Informatycznym, są bardzo przydatne w mojej pracy zwłaszcza iż zajmuje się raportowaniem i analizą danych, korzystam z wiedzy nabytej na uczelni, między innymi z matematyki, optymalizacji oraz baz danych, w szczególności hurtowni danych.
Bardzo dobrze oceniam uczelnie, wykładowców oraz realizowany program. W szkole mam styczność z zaawansowaną technologią oraz rozwiązaniami stosowanymi stosowanymi w nowoczesnych przedsiębiorstwach."

 
Paweł Matyjasiak

"Pracuję jako administrator w firmie Hewlett-Packard.
Studia dały mi nie tylko bardzo dużą wiedzę teoretyczną (mimo studiowania w trybie zaocznym), ale przede wszystkim dzięki dużej ilości laboratoriów - także bezcenną wiedzę praktyczną. Uważam ze studia w WIT dla osoby, która chce związać swoją karierę zawodowa z branżą IT to najlepszy wybór."

 
Grzegorz Kowalski

"Wysoki poziom kształcenia oraz przejęta losem studenta kadra pozwalają mi się rozwijać, tak jak to sobie zaplanowałem. Nie wątpię, że dzięki temu osiągnę sukces."

 
Aleksandra Weselska

"Rankingi nie kłamią - wysoka jakość kształcenia, zaangażowani wykładowcy, świetne wyposażenie. Myślę, że studia w WIT otwierają mi drzwi do wspaniałej przyszłości, tak jak otworzyły innym przede mną."

 
Piotr Nowiński

"Wybrałem WIT przede wszystkim ze względu na bardzo dobrą kadrę dydaktyczną i duże możliwości rozwoju, jakie uczelnia oferuje. Teraz, po prawie 2 latach studiów wiem, że dokonałem słusznego wyboru."

 
Magda Wiśniewska

"Wysoki poziom nauczania porównywalny z uczelniami państwowymi, miła atmosfera, zajęcia prowadzone w ciekawy sposób. Nasi profesorowie to eksperci."

 

Studenci kierunku Zarządzanie

 
Beata Siwek, integrator systemów biznesowych

"Unikalne studia w zakresie inżynierii procesów biznesowych. Zajęcia informatyczne prowadzą nauczyciele akademiccy z dużym doświadczeniem biznesowym.
Dodatkowym atutem są projekty i prezentacje wykonywane przez studentów, które pozwalają na opanowanie ważnej, praktycznej umiejętności – skutecznego przekazywania zdobytej wiedzy."

 
Andrzej Pastuszak, student, integrator systemów biznesowych

"Tu można przygotować swój statek na nowy rejs, niezależnie od przebytej już drogi. Uczą jak patrzeć w nowym kierunku, jak wybrać przyszłość. Studia w WIT to bardzo dobra inwestycja. Wzbogaciły mój zasób wiedzy, własną samoocenę i zainspirowały do kolejnych etapów. Dzięki zajęciom z ekspertami poznałem nowe możliwości rozwoju zawodowego. Klimat uczelni i spotkania z grupą dały mi dużo radości i energii."

 
Karol Gębarowski, absolwent, analityk systemów (menedżer)

"Na zajęciach zdobywam wiedzę przydatną w codziennej pracy.
Zaoferowane przez uczelnię stypendium z programu Socrates ERASMUS umożliwiło mi rozwój osobisty i zawodowy.Uczelnię oceniam bardzo wysoko. Specjalność Komputerowe wspomaganie zarządzania- unikatowa a do tego w pełni zgodna z moimi zainteresowaniami. Wysoki poziom prowadzonych zajęć."

 
Wojciech Kozłowski, absolwent, analityk systemowy

"Studia w WIT wzbogaciły i uporządkowały moją wiedzę, którą wykorzystuję w swojej pracy zawodowej. Dały też większe poczucie własnej wartości i odmłodziły. uczelnię oceniam dobrze."

 
Krzysztof Leciejewicz, absolwent, analityk biznesowy

"Jestem studentem piątego roku jednolitych studiów na Wydziale Informatycznych Technik Zarządzania. Od roku godzę naukę na studiach dziennych z pracą zawodową, początkowo jako stażysta, następnie asystent analityka, a obecnie na stanowisku analityka systemowego. Zdobycie ciekawej i dobrze płatnej pracy umożliwił mi interdyscyplinarny program studiów łączący wiedzę z zakresu zarządzania i informatyki, przystosowany do potrzeb rynku pracy. W przyszłości marzę o pracy w charakterze konsultanta ds. Business Process Reengineeringu z wykorzystaniem komputerowych technik wspomagania zarządzania (z tej dziedziny przygotowuję pracę magisterską)."

 
Katarzyna Woźniak

"Studiowanie w WIT umożliwia połączenie nauki z pracą, również na studiach dziennych. Dla chcących odpocząć od nauki, WIT oferuje między innymi uczestnictwo w Wieczorach Filmowych i zajęciach z żonglerki."

 
Łukasz Słowak

"Po pięciu latach wiem, że wybór WIT był słuszną decyzją. Dzięki niej będę mógł realizować swoje marzenia."