Galeria - Dzień Otwarty w ramach akcji Dziewczyny do ścisłych w WIT - Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT
2013-04-26

Dzień Otwarty w ramach akcji Dziewczyny do ścisłych w WIT odbył się dnia 25 kwietnia 2013 r. o godz. 13:00.

Uczestniczyły w nim kandydatki na studia ale nie zabrakło też kandydatów. Wszystkich zgromadzonych przywitali Dziekan Wydziału Informatyki dr inż. Jarosław Sikorski oraz Dziekan Wydziału Informatycznych Technik Zarządzania dr Irena Woroniecka-Leciejewicz.
Uczestniczki i uczestnicy dnia otwartego mieli możliwość spotkania ze studentkami wszystkich kierunków i uzyskania odpowiedzi na pytania dotyczące zasad kwalifikacji na studia.

Bardzo atrakcyjną częścią programu Dnia Otwartego dla Dziewczyn były prezentacje tematyczne z elementami prac samodzielnych z takich dziedzin jak animacja multimedialna, film cyfrowy czy też projektowanie gier.
Udowodniliśmy, że studia techniczne to pasjonująca przygoda.

Nasi absolwenci opowiedzieli i udowodnili przykładami swoich karier zawodowych, że inżynier to zawód przyszłości.
Panie z centrum technologicznego GTECH biorące udział między innymi w Dniach Otwartych na Uczelniach w całej Polsce i jako ambasadorki akcji zachęcały do podejmowania nauki na kierunkach ścisłych, które dają perspektywę kariery w międzynarodowym środowisku, co widać na ich przykładzie.
Jedną z ambasadorek tej akcji z ramienia GTECH Poland jest >Katarzyna Frączek, absolwentka Naszej Uczelni na Wydziale Zarządzania w Teleinformatyce. Pani Kasia odwiedziła Uczelnię i opowiedziała jak wygląda kariera w branży IT oraz dlaczego warto wybierać kierunki ścisłe.

Wszystkim kandydatkom i kandydatom, którzy nas odwiedzili serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że się podobało!

Zdjęcia

Foto 1Foto 2Foto 3Foto 4Foto 5Foto 6Foto 7Foto 8Foto 9Foto 10Foto 11Foto 12Foto 13

Wybierz galerię: