Aktualności WIT

Spotkanie promocyjne – IBM Skills Academy
17/05/2018

Spotkanie promocyjne – IBM Skills Academy

Zapraszamy na spotkanie promujące międzynarodowy projekt IBM Skills Academy. Jest to program szkoleń oraz certyfikacji zorientowany na rozwój kariery w zakresie nowych technologii: Business Analytics, Big Data, Mobile, Cybersecurity, Cloud, itp.
Światło i kolor Portugalii – wernisaż wystawy Anety Jaźwińskiej
10/05/2018

Światło i kolor Portugalii – wernisaż wystawy Anety Jaźwińskiej

Zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy Światło i kolor Portugalii Anety Jaźwińskiej – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Oracle Code po raz pierwszy w Polsce
09/05/2018

Oracle Code po raz pierwszy w Polsce

Już 11 maja 2018 roku w Warszawie odbędzie się pierwsza polska edycja konferencji Oracle Code. Na tym bezpłatnym wydarzeniu przedstawione będą najnowsze rozwiązania i trendy w sektorze tworzenia i rozwijania aplikacji.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN
07/05/2018

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN

W dniu 16 maja (środa), o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dariusz Gątarek przedstawi referat: Analiza ilościowa w sektorze finansowym.
Film dyplomowy Mateusza Haasa na oficjalnym kanale firmy Reebok
30/04/2018

Film dyplomowy Mateusza Haasa na oficjalnym kanale firmy Reebok

Film dyplomowy Mateusza Haasa "Tomek Sypniewski - Sprintem do Tokio 2020" w skróconej wersji pojawił się na oficjalnym kanale firmy Reebok.
12/04/2018

Praca w WIT

Poszukujemy kandydatów do pracy w Biurze ds. Rekrutacji i Promocji WIT

Profesor Kacprzyk członkiem zagranicznym Finnish Society of Sciences and Letters
16/03/2018

Z radością informujemy, że Prof. Janusz Kacprzyk, został wybrany członkiem zagranicznym (foreign member) w najstarszej fińskiej akademii nauk typu korporacyjnego – Finnish Society of Sciences and Letters (Societas Scientiarum Fennica).

Warszawskie Dni Informatyki 2018
15/03/2018

Warszawskie Dni Informatyki 2018

Już wkrótce, bo 27 i 28 marca (wtorek, środa) odbędzie się VIII edycja Warszawskich Dni Informatyki (WDI) – największego wydarzenia IT w Polsce adresowanego do osób szeroko związanych z informatyką, niezależnie od ich poziomu zaawansowania.

Wystawa rysunków i ilustracji cyfrowej / Ewelina Jałocha
14/03/2018

Wystawa rysunków i ilustracji cyfrowej / Ewelina Jałocha

Serdecznie zapraszamy na wystawę rysunków i ilustracji cyfrowej absolwentki WIT Eweliny Jałochy. Wernisaż wystawy odbędzie się w poniedziałek 19 marca o godz. 19.00 w Wolskim Centrum Kultury - ul. Działdowska 6
Konkurs Mazda Design 2018 - reVISION
09/03/2018

Konkurs Mazda Design 2018 - reVISION

Mamy przyjemność powiadomić Państwa, że właśnie wystartowała kolejna, dziewiąta edycja cenionego konkursu dla młodych projektantów: Mazda Design 2018, tym razem pod hasłem „Revision”. Tematem konkursowych zadań są: pojazd - osobisty środek transportu, obiekt architektoniczny - garaż dla koncepcyjnego modelu Mazda Vision Coupe oraz znak graficzny - uniwersalny znak promocyjny lub plakat.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WSISiZ i IBS PAN
08/03/2018

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WSISiZ i IBS PAN

W dniu 21 marca (środa), o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach wspólnego seminarium Centrum Technik Informatycznych WSISiZ i IBS PAN, Dr Karol Opara wygłosi seminarium na temat:

„Planowanie pomiarów natężenia ruchu drogowego z wykorzystaniem programowania całkowitoliczbowego”

Wystawa wystaw – galeria plakatu z kolekcji WIT
05/03/2018

Wystawa wystaw – galeria plakatu z kolekcji WIT

Powołujemy do istnienia galerię plakatu WIT. W kolekcji znajdują się plakaty kadry profesorskiej i wykładowców, absolwentów i studentów z cyklu „mistrz i uczeń”, plenerów i przedsięwzięć artystycznych, które odbyły się w czasie pracy i pod patronatem naszej uczelni.
Warszawski salon maturzystów Perspektywy 2018
23/02/2018

Warszawski salon maturzystów Perspektywy 2018

Rozpoczął się Warszawski SALON MATURZYSTÓW PERSPEKTYWY 2018, gdzie od studentów WIT dowiecie się trochę więcej o kierunkach i specjalnościach.
Prace naszego wykładowcy na pokonkursowej wystawie „Wystaw się w CSW”
20/02/2018

Prace naszego wykładowcy na pokonkursowej wystawie „Wystaw się w CSW”

6 prac, których autorem jest wykładowca kierunku Grafika WIT - Zenon Balcer (film cyfrowy) zostało zaprezentowanych w ramach wystawy pokonkursowej w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu. Laureatowi gratulujemy i wszystkich zapraszamy do obejrzenia - wystawa jest czynna do 4 marca.
Wystawa UPGROWTH 2016/2017 najlepsze dyplomy WIT
19/02/2018

Wystawa UPGROWTH 2016/2017 najlepsze dyplomy WIT

Zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy UPGROWTH 2016/2017 najlepsze dyplomy WIT, która jest okazją do wyróżnienia najlepszych dyplomów z ostatniego rocznika absolwentów oraz pokazuje jak szeroki wachlarz możliwości daje zastosowanie narzędzi cyfrowych zarówno w projektowaniu graficznym jak i wolnej wypowiedzi artystycznej.

Wystawa fotografii Andrzeja Świetlika dedykowana Grzegorzowi Ciechowskiemu
08/02/2018

Wystawa fotografii Andrzeja Świetlika dedykowana Grzegorzowi Ciechowskiemu

14 lutego br. o godz. 19.00 Galeria Ethos w Warszawie otworzy wystawę fotografii Andrzeja Świetlika - wykładowcy fotografii na kierunku Grafika WIT - dedykowaną Grzegorzowi Ciechowskiemu. Artysta fotografował lidera zespołu Republika w latach 1988-2001. Efekty kilkunastu sesji zdjęciowych ukazują różne twarze Grzegorza Ciechowskiego z tego okresu.
Prace studentek kierunku Grafika WIT na międzynarodowej wystawie kolażu!
02/02/2018

Prace studentek kierunku Grafika WIT na międzynarodowej wystawie kolażu!

Od 15 lutego do 3 marca 2018 w Galerii Korekta w Warszawie będzie można oglądać międzynarodową wystawę kolażu. Na wystawie znajdą się prace 24 artystów z całego świata. Wśród nich prace studentek kierunku Grafika WIT: Marty Caban i Magdy Łuczyńskiej.