Profesor Kacprzyk członkiem zagranicznym Finnish Society of Sciences and Letters

Z radością informujemy, że Prof. Janusz Kacprzyk, został wybrany członkiem zagranicznym (foreign member) w najstarszej fińskiej akademii nauk typu korporacyjnego – Finnish Society of Sciences and Letters (Societas Scientiarum Fennica).

Profesor jako jedyny Polak został jednym ze 124 członków zagranicznych The Finnish Society of Sciences and Letters (Societas Scientiarum Fennica). Jest to najstarsze fińskie towarzystwo naukowe, założone w 1838 roku.

Panu Profesowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dyplom Janusz Kacprzyk – Finnish Society of Sciences and Letters
Morze możliwości – wernisaż wystawy Anety Jaźwińskiej
05/07/2018

Morze możliwości – wernisaż wystawy Anety Jaźwińskiej

Zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy Morze możliwości Anety Jaźwińskiej – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Partnerstwo WIT z ORACLE POLSKA w realizacji studiów I stopnia na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania
04/07/2018

Miło nam zakomunikować iż złożony przez nas wniosek o dofinansowanie z funduszy UE studiów inżynierskich I stopnia na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania w specjalności ORACLE Cloud w Biznesie uzyskał pozytywne opinie i został zakwalifikowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.
Fotorelacja z Dnia Otwartego 2018
03/07/2018

Fotorelacja z Dnia Otwartego 2018

Serdecznie dziękujemy Wam za tak liczne przybycie 💪 Zobaczcie, co działo się podczas Dnia Otwartego 2018.
„Czego nie mówią nam rankingi?” – Seminarium
15/06/2018

„Czego nie mówią nam rankingi?” – Seminarium

W dniu 20 czerwca (środa), o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Ignacy Kaliszewski przedstawi referat „Czego nie mówią nam rankingi?”
Wystawa najlepszych prac studentów grafiki WIT
12/06/2018

Wystawa najlepszych prac studentów grafiki WIT

Serdecznie zapraszamy na wystawę najlepszych prac studentów grafiki WIT. Wernisaż wystawy odbędzie się w sobotę 16 czerwca o godz. 18.00 w Galerii Korekta – ul. Mazowiecka 11a, Warszawa.
Spotkanie promocyjne – IBM Skills Academy
17/05/2018

Spotkanie promocyjne – IBM Skills Academy

Zapraszamy na spotkanie promujące międzynarodowy projekt IBM Skills Academy. Jest to program szkoleń oraz certyfikacji zorientowany na rozwój kariery w zakresie nowych technologii: Business Analytics, Big Data, Mobile, Cybersecurity, Cloud, itp.