Stypendia Rektora WIT dla najlepszych studentów - cudzoziemców

Uprzejmie informujemy, iż decyzją Rektora WIT począwszy od roku akademickiego 2016/2017 o stypendium rektora dla najlepszych studentów mogą ubiegać się studenci - obcokrajowcy wszystkich form i poziomów studiów, którym nie przysługuje pomoc materialna ze środków MNiSW.
Stypendia są finansowane ze środków własnych WIT.

Szczegółowe zasady przyznawania stypendium rektora zostały określone w Regulaminie ustalania własnego funduszu stypendialnego oraz wysokość przyznawania i wypłacania stypendiów dla studentów cudzoziemców Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania .

Stypendium rektora przyznawane jest na wniosek studenta na okres jednego semestru.
Termin składania wniosków za semestr zimowy roku akademickiego 2016/2017 – 17 stycznia 2017 r.pobierz formularz wniosku .

Spotkanie promocyjne – IBM Skills Academy
17/05/2018

Spotkanie promocyjne – IBM Skills Academy

Zapraszamy na spotkanie promujące międzynarodowy projekt IBM Skills Academy. Jest to program szkoleń oraz certyfikacji zorientowany na rozwój kariery w zakresie nowych technologii: Business Analytics, Big Data, Mobile, Cybersecurity, Cloud, itp.
Światło i kolor Portugalii – wernisaż wystawy Anety Jaźwińskiej
10/05/2018

Światło i kolor Portugalii – wernisaż wystawy Anety Jaźwińskiej

Zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy Światło i kolor Portugalii Anety Jaźwińskiej – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Oracle Code po raz pierwszy w Polsce
09/05/2018

Oracle Code po raz pierwszy w Polsce

Już 11 maja 2018 roku w Warszawie odbędzie się pierwsza polska edycja konferencji Oracle Code. Na tym bezpłatnym wydarzeniu przedstawione będą najnowsze rozwiązania i trendy w sektorze tworzenia i rozwijania aplikacji.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN
07/05/2018

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN

W dniu 16 maja (środa), o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dariusz Gątarek przedstawi referat: Analiza ilościowa w sektorze finansowym.
Film dyplomowy Mateusza Haasa na oficjalnym kanale firmy Reebok
30/04/2018

Film dyplomowy Mateusza Haasa na oficjalnym kanale firmy Reebok

Film dyplomowy Mateusza Haasa "Tomek Sypniewski - Sprintem do Tokio 2020" w skróconej wersji pojawił się na oficjalnym kanale firmy Reebok.
12/04/2018

Praca w WIT