Warszawskie Dni Informatyki 2017

Ostatnie dni rejestracji na największe wydarzenie IT dla studentów i specjalistów w Polsce – Warszawskie Dni Informatyki.

Już wkrótce, bo 28 i 29 marca (wtorek, środa) odbędzie się kolejna edycja Warszawskich Dni Informatyki (WDI) – największego wydarzenia IT w Polsce adresowanego do osób szeroko związanych z informatyką, niezależnie od ich poziomu zaawansowania.

WDI to przede wszystkim blisko 100 prezentacji i warsztatów prowadzonych przez niedostępnych dla mniejszych wydarzeń znanych ekspertów. Zakres tematyczny jest szeroki - frontend, backend, mobile, administracja infrastrukturą, bezpieczeństwo, sieci, hardware, czy rozwój swojego biznesu start-up’owego.

Udział w WDI to nie tylko wiedza od najlepszych, ale też największa w Polsce Giełda Pracy IT. Odnaleźć tam będzie można zarówno wszystkich największych pracodawców z branży IT, jak i modne start-up’y. Wydarzeniem towarzyszącym będzie panel dyskusyjny rektorów warszawskich uczelni i ludzi świata biznesu.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie na www.WarszawskieDniInformatyki.pl.

Warszawskie Dni Informatyki 2017
„Czego nie mówią nam rankingi?” – Seminarium
15/06/2018

„Czego nie mówią nam rankingi?” – Seminarium

W dniu 20 czerwca (środa), o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Ignacy Kaliszewski przedstawi referat pt. „Czego nie mówią nam rankingi?”
Wystawa najlepszych prac studentów grafiki WIT
12/06/2018

Wystawa najlepszych prac studentów grafiki WIT

Serdecznie zapraszamy na wystawę najlepszych prac studentów grafiki WIT. Wernisaż wystawy odbędzie się w sobotę 16 czerwca o godz. 18.00 w Galerii Korekta – ul. Mazowiecka 11a, Warszawa.
Spotkanie promocyjne – IBM Skills Academy
17/05/2018

Spotkanie promocyjne – IBM Skills Academy

Zapraszamy na spotkanie promujące międzynarodowy projekt IBM Skills Academy. Jest to program szkoleń oraz certyfikacji zorientowany na rozwój kariery w zakresie nowych technologii: Business Analytics, Big Data, Mobile, Cybersecurity, Cloud, itp.
Oracle Code po raz pierwszy w Polsce
09/05/2018

Oracle Code po raz pierwszy w Polsce

Już 11 maja 2018 roku w Warszawie odbędzie się pierwsza polska edycja konferencji Oracle Code. Na tym bezpłatnym wydarzeniu przedstawione będą najnowsze rozwiązania i trendy w sektorze tworzenia i rozwijania aplikacji.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN
07/05/2018

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN

W dniu 16 maja (środa), o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dariusz Gątarek przedstawi referat: Analiza ilościowa w sektorze finansowym.
Film dyplomowy Mateusza Haasa na oficjalnym kanale firmy Reebok
30/04/2018

Film dyplomowy Mateusza Haasa na oficjalnym kanale firmy Reebok

Film dyplomowy Mateusza Haasa "Tomek Sypniewski - Sprintem do Tokio 2020" w skróconej wersji pojawił się na oficjalnym kanale firmy Reebok.