Spotkania z twórcami: Kariery zawodowe – drogi do sukcesu.

18 grudnia 2014 r. o godz. 18:00

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania zaprasza na kolejną odsłonę w ramach cyklu: „Spotkania z twórcami”. Gościem spotkania będzie Grzegorz Jonkajtys(Industrial Light & Magic i Intrepid Pictures)

Reżyser,  VFX artist, Artysta

Urodził się w 1972 roku w Warszawie, gdzie ukończył Akademię Sztuk Pięknych. Tworzy animacje oraz efekty specjalne do filmów fabularnych.

Wyreżyserował swój pierwszy krótki animowany film Mantis w 2000 roku i zdobył wiele międzynarodowych nagród, w tym BAF i Imagina w kategorii twórca niezależny.

Pracując zawodowo jednocześnie tworzy fenomenalne animacje oraz filmy które także zdobywają nagrody na całym świecie.  Przykładem mogą być film Arka który zdobył nominację do Złotej Palmy w Cannes 2007, czy Trzeci List za najlepszą reżyserię na festiwalu HollyShorts w Los Angeles 2010.

W swojej karierze w Polsce (Platige Image) i USA (Digital Kitchen, Cafefx, Syndicate, Industrial Light & Magic), Grzegorz uczestniczył jako artysta vfx, lead animator przy produkcji takich filmów jak Sin City, Hellboy, Labirynt fauna, Mgła, Terminator Ocalenie, Rango, Pacific Rim , serii fimów Transformers, oraz wielu innych.

Program

Nasz gość przestawi uczestnikom spotkania historię swojej kariery, podzieli się zawodowym doświadczeniem, opowie o swoich autorskich produkcjach, oraz o swojej aktualnej produkcji  "RINGER".

Gdzie i kiedy

18 grudnia 2014 roku o godzinie 18:00.

Informacja o miejscu spotkania z Grzegorzem Jonkajtysem zostanie wysłana na maila podanego w zgłoszeniu.

Dla kogo?

Spotkanie dla studentów i absolwentów WIT.

Organizatorzy

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT

Wstęp wolny

Liczba miejsc ograniczona (obowiązuje rezerwacja).

Weź udział