Spotkania z Twórcami:
Zespół postprodukcyjny „Ares - Our Greatest Adventure”

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania zaprasza na kolejne „Spotkanie z Twórcami”. Gośćmi wieczoru będą członkowie zespołu postprodukcyjnego do zwiastuna filmu „Marsjanin” pt. „Ares - Our Greatest Adventure”: Jakub Knapik, Arkadiusz Leszko, Artur Szymczak oraz Michał Misiński. Ich projekt okazał się strzałem w dziesiątkę. Niejednokrotnie jest też oceniany jako coś zupełnie świeżego i rewolucyjnego. Podczas spotkania goście opowiedzą o swojej pracy, ale znajdzie się również czas na odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Okazja na spotkanie się z współpracownikami Ridleya Scotta nie przydarza się codziennie – nie przegapcie tego wydarzenia.

Czas i miejsce

Spotkanie odbędzie się 10 grudnia 2015 roku o godzinie 18:30 w Digital Knowledge Village na sali AMO na Ursynowie przy ulicy Puławskiej 465. Część oficjalna potrwa około dwie godziny. Zaraz po niej będzie okazja na wymianę doświadczeń i opinii z innymi słuchaczami, a także na rozmowę z „Twórcami” w cztery oczy.

Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy wszystkich uczestników o przybycie 15-20 minut przed rozpoczęciem spotkania.

Transmisja na żywo

Wszystkich, którym nie uda się dotrzeć na miejsce, jak zawsze zachęcamy do śledzenia rozmowy za pomocą streamu emitowanego na żywo na stornach samorządu studenckiego WIT (samorzad.wit.edu.pl) lub współpracującego z nami portalu Max3D.pl (max3d.pl).

Rejestracja

Wszystkich zainteresowanych spotkaniem z autorami postprodukcji zwiastuna „Ares - Our Greatest Adventure” zapraszamy do darmowej rejestracji, która zostanie uruchomiona 7 grudnia o godzinie 13:00. Uwaga: ilość miejsc jest ograniczona.

Jak do nas dotrzeć

Dojazd do Digital Knowledge Village zapewniają autobusy linii: 209, 709, 715, 727, 739, 809 (przystanek Żołny). Poruszając się metrem należy wysiąść na przystanku Wilanowska, a następnie przesiąść się w któryś z autobusów linii: 709, 715, 727, 739 i wysiąść na przystanku Żołny.

Organizator

Spotkanie organizuje WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania, a całość poprowadzi Artur Paprocki (wykładowca WIT i współzałożyciel projektu Polska Grafika Cyfrowa).

Goście

Jakub Knapik, Arkadiusz Leszko, Artur Szymczak oraz Michał Misiński to członkowie studia Juice (które jest częścią grupy Platige Image), zajmującego się postprodukcją materiału „Ares - Our Greatest Adventure”, czyli zwiastun filmu „Marsjanin” w reżyserii legendy kina, Ridleya Scotta. Stworzony przez naszych gości materiał to niespełna czterominutowy dokument, przez który prowadzi nas amerykański astrofizyk Neil DeGrasse Tyson.

„Spotkania z Twórcami”

Seria „Spotkania z Twórcami” to ciąg dalszy serii rozmów organizowanych przez Wyższą Szkołę Informatyki Stosowanej i Zarządzania w latach 2013-2014. Projekt został reaktywowany w listopadzie 2015 roku, a kolejne spotkania planowane są co miesiąc. Po więcej informacji zapraszamy na poniższe strony internetowe oraz fanpage na Facebooku.