Spotkania z Twórcami

Na „Spotkania z Twórcami” zapraszamy polskich autorów, artystów, projektantów i specjalistów na rozmowę o ich twórczości i pracy. Dzięki uprzejmości naszych gości studenci naszej szkoły oraz wolni słuchacze mają możliwość zadawać pytania dotyczące kariery zawodowej, praktycznych porad czy też odnieść się bezpośrednio do ich twórczości.

Obejrzyj poprzednie edycje Spotkań z Twórcami na YouTube .

Gość

Michał Skrzypiec

Head of Animation | Senior Look Dev Arti

Michał Skrzypiec w Platige Image pełni funkcję Head of Animation i od 12 lat jest związany z tą polską firmą specjalizującą się w tworzeniu grafiki komputerowej, animacji 3D i cyfrowych efektów specjalnych dla świata reklamy, filmu, sztuki, edukacji i rozrywki.
Brał udział w produkcji cinematików gier "Witcher 3", "For Honor", Warhammer Total War, Frostpunk.
Z jego udziałem powstały też projekty reklam: starczy wymienić serię animowanych produkcji Orange "Serce i Rozum", Platformy Cyfra+ czy napoju energetycznego "Tiger".

Lata doświadczeń powodują, że dzisiaj Michał z powodzeniem wykorzystuje wiedzę z zakresu grafiki 3d, kompozycji i animacji do rozwiązywania problemów na wszystkich etapach realizacji projektu!

Podczas "Spotkania z Twórcami WIT" postaramy się omówić na czym polega proces produkcji krótkich form animacji 3D jakimi są cinematiki do gier oraz reklamy.
Wszystko to w kontekście pracy poszczególnych pracowników na stanowiskach w zespole grafiki i animacji firmy Platige Image.

Prowadzący

Artur paprocki

Artur Paprocki Ukończył Polsko-Japońską Wyższą Szkołę Technik Komputerowych na wydziale Multimedia, Grafika 3D. Wykładowca na wydziale grafiki w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania WIT. Prowadzi zajęcia z przedmiotów Film Cyfrowy oraz Motion Design. Właściciel agencji kreatywnej Mozzaika zajmującej się marketingiem i usługami graficznymi dla telewizji i klientów korporacyjnych. Fan i popularyzator grafiki komputerowej.

Zapisy na wydarzenie zostały zamknięte.

Organizatorzy wydarzenia

Poprzednie edycje Spotkań z Twórcami. Obejrzyj na YouTube

Lokalizacja

WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarzadzania
ul. Newelska 6
sala N2
tel. 22 3486-544
E-mail: spotkaniaztworcami@wit.edu.pl