Polecane strony

Zarabiaj.pl
Zarabiaj.pl to oferty pracy w całej Polsce oraz za granicą. Znajdź swoją wymarzoną, dobrze płatną pracę.

Golden Engineers
Jestes inżynierem? Rozwijaj swoją karierę razem z Goldenengineers.com. Znajomi inżynierowie,oferty pracy, nowe kontakty oraz firmy, które zatrudniają inżynierów. Wszystko na Goldenengineers.com.

InterviewMe.pl
InterviewMe to popularny blog z praktycznymi poradami dla osób poszukujących pracy. Na stronie znajdziesz dziesiątki artykułów, które pomogą Ci napisać skuteczne CV, list motywacyjny oraz przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Jooble.com.pl
Jooble jest stroną, stworzoną z jedynym celem: pomóc Ci znaleźć godną pracę.
Na Jooble znajdziesz wszystkie oferty pracy. Czy już gdzieś słyszałeś o tym? Więc, wszystkie oferty pracy w Polsce są tylko na Jooble. I nie dlatego, że Jooble „największym resursem w Polsce”, „liderującym portalem pracy” lub inny stempel. To po prostu wycieka z osobliwości jego roboty: podobnie do innych wyszukiwarek (jako Google czy Yahoo) Jooble nie chroni informacji, а tylko umie ich szukać, a zwłaszcza to robi on lepiej od innych.
Tutaj możesz znaleźć pracę dla studentów.

GazetaPraca.pl
GazetaPraca.pl to internetowa platforma kariery łącząca tysiące pracodawców, pracowników i kandydatów poszukujących pracy. Jest w czołówce najpopularniejszych serwisów rekrutacyjnych w polskim internecie - miesięcznie korzysta z niego ponad milion użytkowników. GazetaPraca.pl oferuje bogatą bazę ogłoszeń oraz artykuły i porady dotyczące kariery, informacje o rynku pracy i część społecznościową. GazetaPraca.pl to także poniedziałkowe wydanie prasowe, w którym publikowane są ogłoszenia rekrutacyjne oraz artykuły poświęcone rynkowi pracy.

NajlepszaPraca.pl
Najlepszapraca.pl współpracuje na zasadach partnerskich z Centrum Ogłoszeń Prasowych i działa pod patronatem Krajowego Rejestru Usług – lidera w sektorze technologii informacyjnych. Tutaj szybko i łatwo znajdziesz najnowsze oferty pracy.

Inżynierowie.pl
Inżynierowie.pl jest innowacyjną i kompleksową platformą wymiany handlowej firm branż inżynierskich oraz sektorów pokrewnych. Inżynierowie.pl. to także interaktywny serwis społecznościowo-biznesowy, opracowany przez inżynierów dla inżynierów, który skupia społeczność Specjalistów z poszczególnych branż.
Głowna idea portalu to nawiązywanie wzajemnych relacji pomiędzy firmami i indywidualnymi specjalistami branż inżynierskich, wzajemna promocja, wymiana wiedzy i doświadczeń oraz nawiązanie współpracy.

Pracuj.pl
Pracuj.pl jest najbardziej znanym polskim portalem rekrutacyjnym skierowanym do specjalistów i menedżerów.
Kandydaci znajdą tutaj oferty pracy od atrakcyjnych pracodawców, a także porady specjalistów dotyczące kolejnych etapów rekrutacji (CV, list motywacyjny, assessment center, rozmowa kwalifikacyjna i in.) i rozwoju osobistego.

Absolvent.pl
Jeżeli szukałeś kiedyś pracy lub praktyk, to już na pewno wiesz że jest to nie lada wyzwanie. Absolvent.pl to innowacyjny portal rekrutacyjny, który pomaga osobom takim jak ty stawiać pierwsze kroki do wielkiej kariery. Na Absolvent.pl wystarczy się zarejestrować i dokładnie wypełnić profil, a od tej pory to nie ty będziesz szukał pracy, tylko praca będzie szukała Ciebie. Zapomnij o tradycyjnych metodach poszukiwania pracy. Od dziś nie musisz już wysyłać setek CV lub przeglądać setek ofert. Od dziś masz Absolvent.pl. Zarejestruj się i daj się znaleźć!

JOBkralle
Wyszukiwarka pracy z tysiącami ofert z całej Polski- łatwe, szybkie i wygodne szukanie pracy w różnych branżach, sektorach i formach zatrudnienia: pełny etat, pół etatu, praca dla studentów, praktyki, staże.

Job-tech.pl
Job-tech.pl umożliwia pracodawcom wyszukanie odpowiednio wykwalifikowanych pracowników.Stwarza nowe możliwości dla osób poszukujących pracy, które pragną się rozwijać zawodowo, pracować z pasją, pokierować swoją karierą, dążyć do wyznaczonych celów.

Jobexpress.pl
Jobexpress.pl to nowoczesny serwis kariery, w którym kandydaci mogą znaleźć tysiące ofert pracy i aplikować na nie bez zakładania konta, a także stworzyć CV w pliku PDF i śledzić postępy swoich aplikacji. Jobexpress - najkrótsza droga do pracy!

Jobleer
Jobleer.pl to wyszukiwarka ofert pracy publikowanych w kilkudziesięciu miejscach polskiego Internetu. Przeszukujemy ponad 60 serwisów pracy, a liczba ta wciąż rośnie. Nasze usługi są całkowicie darmowe dla poszukujących pracy. Jobleer daje możliwość znalezienia wielu ciekawych ofert także dla studentów i absolwentów.
Jobleer powstał w 2007 roku dzięki firmie White Star Internet. Aktualnie wydawany jest przez IPB Capital z siedzibą w Gdyni.

Careerjet
Careerjet.pl jest polską edycją międzynarodowej wyszukiwarki pracy Careerjet, która gromadzi w swojej bazie niezliczoną liczbę linków do ofert pracy w ponad 50 krajach. Kompleksowa wyszukiwarka cieszy się wciąż rosnącą popularnością wśród polskiej i międzynarodowej widowni, umożliwiając kandydatom poszukującym zatrudnienia dostęp do szerokiej gamy ofert pracy pochodzących z różnorodnych źródeł.

myCV.pl
Ideą serwisu myCV.pl jest pomoc w szybkim i skutecznym tworzeniu profesjonalnych CV. Użytkownik wprowadza dane CV w prosty sposób za pomocą stworzonej przez nas aplikacji internetowej. Po wprowadzeniu wszystkich danych gotowe CV można zapisać na lokalnym dysku (komputerze) w wybranym układzie i formacie (PDF, TXT, HTML, RTF(DOC) ).
Ponadto myCV.pl umożliwia stworzenie własnego internetowego CV i opublikowanie go w sieci Internet pod unikalnym adresem np. Jan.Kowalski.mycv.pl.

dlaStudenta.plPraca Warszawa
dlaStudenta.pl jest największym w Polsce portalem internetowym tworzonym z myślą o studentach i odpowiadającym na ich potrzeby.
Praca w Warszawie, Rozrywka, Konkursy, Stancje - to wszystko i dużo dużo więcej przygotowaliśmy dla Ciebie. Jesteśmy dla Ciebie - jesteśmy dlaStudenta !

Kariera
kariera.com.pl to osobisty konsultant kariery. Indywidualne porady dot. tego jak napisać CV, gdzie szukać pracy i gdzie pracę znaleźć. Nie ważne w jakim momencie życia jesteś, jeśli chcesz coś w nim zmienić, pomożemy ci to zrobić.
 

MamBiznes
Dowiesz się jak to zrobić odwiedzając stronę MamBiznes.pl. Jest to pierwszy w polskim Internecie portal w całości poświęcony tematyce młodego biznesu. Misją portalu jest przyczynianie się do rozwoju przedsiębiorczości poprzez dostarczanie bezpłatnej, fachowej i kompleksowej wiedzy na temat zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej.