Najczęściej zdawany egzamin z języka angielskiego w środowisku pracy.

  • Egzamin z języka angielskiego w środowisku pracy, stworzony aby mierzyć praktyczną umiejętność posługiwania się językiem obcym.
  • Światowy standard w ponad 9000 firm, korporacji i instytucji akademickich, najczęściej zdawany egzamin z języka angielskiego - ponad 5 milionów kandydatów rocznie.
  • Egzamin stosowany przez tysiące instytucji akademickich w przygotowaniu studentów do wejścia na rynek pracy oraz jako alternatywną formę zaliczenia lektoratów.
  • Pytania testowe oparte na prawdziwych sytuacjach z codziennego życia i pracy.

TOEIC® to 2-godzinny egzamin w formie testu wyboru, rozwiązywany na karcie odpowiedzi. Pytania oparte są na autentycznych sytuacjach ze świata pracy i dotyczą m.in. spotkań biznesowych, rozmów i wypowiedzi oraz podróży.

Test podzielony jest na dwie części:

Część 1 — Listening Comprehension - 100 zadań, interpretacji fotografii, zadania pytanie-odpowiedź, dialogi i wypowiedzi.

Część 2 — Reading Comprehension - 100 zadań, uzupełnianie zdań, pytania oparte o różnorodne teksy (ogłoszenia, maile artykuły).

Darmowy test poziomujący z języka angielskiego!

Wejdź na stronę: www.testujangielski.pl i rozwiąż test, który pokaże Ci jak dobrze znasz język angielski. Test został zbudowany w oparciu o autentyczne pytania egzaminu TOEIC®. Jesteśmy Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym, w którym możesz zarejestrować się na oficjalny egzamin. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami

Więcej informacji na temat egzaminu TOEIC w Studium Języków Obcych:
ul. Newelska 6, pokój N434, tel. 22 3486 538, e-mail J.Tondera@wit.edu.pl oraz na stronie www.toeic.eu.

Aby zarejestrować się na egzamin TOEIC zgłoś się do Studium Języków Obcych:
ul. Newelska 6, pokój N434 19, tel. 22 3486 538, e-mail J.Tondera@wit.edu.pl.

Termin egzaminu będzie dopasowany do możliwości studentów.
Krótki czas oczekiwania na egzamin: 7 - 14 dni roboczych od zgłoszenia swojej kandydatury oraz bardzo krótki czas oczekiwania na wyniki egzaminu - maksymalnie 10 dni roboczych.

Wpłaty z tytułu egzamin TOEIC w kwocie 300 zł lub 320 zł (20 złotych stanowi opłatę za ozdobny certyfikat papierowy) można dokonać w Kasie Uczelni lub na konto
12 1240 6247 1111 0000 4980 2294