Opinie studentów

Studenci kierunku Informatyka

Kamil Eichelberger

"Pracuję w firmie z branży IT. Dzięki WIT nabyłem umiejętności programistyczne, które teraz mi pomagają w pracy zawodowej.
Pozytywnie oceniam studia w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania."

Kasia Nowacka

"Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że wybór studiów to bardzo ważna rzecz, która decyduje o całym naszym późniejszym życiu. Studia otworzyły mi wiele drzwi."

Łukasz Awsiukiewicz

"Jestem zadowolony z kierunku studiów jaki zakończyłem, mimo wielu przeciwieństw losu warto było- mógłbym ją spokojnie polecić innym. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. W moich oczach jest to bardzo dobra uczelnia, ma dobrze dobraną kadrę."

Marta Wiącek

"Obecnie pracuje jako grafik, operator DTP w Agencji Reklamowej.
Studia w WIT dały mi:
- możliwość rozwoju w dziedzinie informatyki i grafiki,
- wiedzę, wiedzę i wiedzę przede wszystkim,
- kontakty, które są tak ważne w późniejszym czasie."

Konrad Szymański

"Studia w WIT, pomogły mi rozszerzyć informacje i niejednokrotnie spojrzeć na temat z zupełnie innej perspektywy. Tak więc WIT pomógł ukierunkować naukę we własnym zakresie, poprzez ukazywanie pewnych zagadnień i problemów.
Poznałem w WIT wielu przyjaźnie nastawionych do studentów prowadzących. To co uważam za ważne to fakt, że uczelnia umożliwia rozszerzenie puli nabytych doświadczeń, które później dobrze wyglądają w CV."

Krzysztof Bruszewski

"Oczywiście studia w WSISiZ na kierunku Informatycznym, są bardzo przydatne w mojej pracy zwłaszcza iż zajmuje się raportowaniem i analizą danych, korzystam z wiedzy nabytej na uczelni, między innymi z matematyki, optymalizacji oraz baz danych, w szczególności hurtowni danych.
Bardzo dobrze oceniam uczelnie, wykładowców oraz realizowany program. W szkole mam styczność z zaawansowaną technologią oraz rozwiązaniami stosowanymi stosowanymi w nowoczesnych przedsiębiorstwach."

Paweł Matyjasiak

"Pracuję jako administrator w firmie Hewlett-Packard.
Studia dały mi nie tylko bardzo dużą wiedzę teoretyczną (mimo studiowania w trybie zaocznym), ale przede wszystkim dzięki dużej ilości laboratoriów - także bezcenną wiedzę praktyczną. Uważam ze studia w WIT dla osoby, która chce związać swoją karierę zawodowa z branżą IT to najlepszy wybór."

Grzegorz Kowalski

"Wysoki poziom kształcenia oraz przejęta losem studenta kadra pozwalają mi się rozwijać, tak jak to sobie zaplanowałem. Nie wątpię, że dzięki temu osiągnę sukces."

Aleksandra Weselska

"Rankingi nie kłamią - wysoka jakość kształcenia, zaangażowani wykładowcy, świetne wyposażenie. Myślę, że studia w WIT otwierają mi drzwi do wspaniałej przyszłości, tak jak otworzyły innym przede mną."

Piotr Nowiński

"Wybrałem WIT przede wszystkim ze względu na bardzo dobrą kadrę dydaktyczną i duże możliwości rozwoju, jakie uczelnia oferuje. Teraz, po prawie 2 latach studiów wiem, że dokonałem słusznego wyboru."

Magda Wiśniewska

"Wysoki poziom nauczania porównywalny z uczelniami państwowymi, miła atmosfera, zajęcia prowadzone w ciekawy sposób. Nasi profesorowie to eksperci."