Wernisaż UPGROWTH - Najlepsze Dyplomy WIT 2019/2020!

Po raz kolejny z dumą przedstawimy najlepsze dyplomy naszej uczelni. Projekty stworzone przez młodych, bardzo zdolnych ludzi, właśnie rozpoczynających swoją drogę zawodową, która, miejmy nadzieję, zaprowadzi ich na sam szczyt.

Wernisaż UPGROWTH - Najlepsze Dyplomy WIT 2019/2020

Kuratorem wystawy jest dr Małgorzata Sobocińska-Kiss.

Kiedy?

Wernisaż odbędzie się w czwartek 21.10.2021 r. o godz. 18:30Galeria WIT w warunkach zgodnych z wytycznymi GIS dotyczącymi zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2. Wszyscy goście będą proszeni o założenie maseczek. Ze względu na ograniczoną z powodu sytuacji epidemiologicznej liczbę miejsc, wstęp na uroczystość jest możliwy tylko z zaproszeniami.

Wystawa UPGROWTH 2019/2020 jest okazją do wyróżnienia najlepszych dyplomów z ostatniego rocznika absolwentów oraz pokazuje jak szeroki wachlarz możliwości daje zastosowanie narzędzi cyfrowych zarówno w projektowaniu graficznym jak i wolnej wypowiedzi artystycznej. Publiczna prezentacja osiągnięć absolwentów kierunku Grafika jest okazją do szerszego spojrzenia na to, co udało się osiągnąć wspólnym wysiłkiem nauczycieli i studentów oraz wyznaczenia kierunków dalszego rozwoju.

Wystawa będzie czynna do 4.11.2021 r.

Organizatorzy: