Programowanie w języku C od podstaw

Kurs umożliwi uczestnikom zapoznanie się z podstawami programowania i elementami algorytmiki. Uczestnicy kursu poznają środowiska programistyczne, zdobędą podstawową wiedzę na temat formatowania kodu programu, poznają składnię języka C i zasady kompilacji programów.

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs

Kurs jest przewidziany dla studentów, absolwentów i kandydatów na studia w WIT, którzy posiadają podstawową umiejętność obsługi komputera i chcą się nauczyć programować. Zdobycie podstawowych umiejętności programowania w języku C umożliwia zdobywanie dalszych, specjalistycznych umiejętności programistycznych w języku C oraz jest bardzo dobrą bazą do nauczenia się programowania w wielu innych językach takich jak C++, C#, Java, Python, PHP ...

Plan zajęć

Zajęcia obejmują 12 spotkań ONLINE

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w środy w godz. 17:00-20:15.

Kurs startuje w środę 31.03.2021 r.

Koszt kursu

Cena uczestnictwa w kursie to 1000 PLN od osoby.

Zakres kursu

Na kursie uczestnicy nauczą się krok po kroku jak zacząć przygodę z programowaniem czyli jak zainstalować kompilator i środowisko programistyczne. Kurs jest prowadzony przy użyciu kompilatora gcc.

Kto prowadzi kurs

Kurs prowadzi przez mgr inż. Krzysztof Sęp - nauczyciel akademicki, który od lat uczy programowania w językach C, C++, C# oraz prowadzi ćwiczenia i wykłady z algorytmiki i podstaw języka Python.

Rejestracja

Rejestracja dostępna jest tylko dla posiadaczy konta w systemie UBI. Jeżeli nie masz konta UBI załóż je teraz.
Wypełnij formularz, a następnie potwierdź dane za pomocą kodu SMS. Po wstępnej weryfikacji danych Twoja nazwa użytkownika oraz hasło zostaną wysłane na wskazany adres e-mail.

Tworzenie konta UBI

Jeżeli posiadasz już konto w UBI zaloguj się i zarejestruj on-line.
Po odnotowaniu na saldzie konta w UBI kwoty za kurs zostanie wysłany link do spotkań.

Rejestracja on-line

Masz pytania? Napisz do nas

Bądź z nami na bieżąco i dołącz do naszego /WSISiZ!