Zarządzanie w praktyce
Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów biznesowych
warsztat ONLINE

bezpłatny warsztat ONLINE wymagane zapisy 9 września 2021, 18:00

Zapraszamy na warsztat, w którym uczestnicy zmierzą się z problemami zarządzania występującymi w organizacjach. Wezmą udział w rozwiązaniu case study i uświadomią sobie jak ważną role pełnią ludzie w organizacji. Rozwiązanie będzie leżało w rękach uczestników warsztatu, ale dzięki sile grupowej dyskusji zobaczą, że jest w zasięgu ich ręki.

 Wymagane zapisy  Prowadząca Anna Bugalska  ONLINE 9 września  1800 – 1900

Zarządzanie w praktyce
Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów biznesowych

Uczestnicy poznają też swoje kotwice motywacyjne wypełniając Test Wartości Pracy Edgara Scheina i zrozumieją ich konsekwencje dla własnych wyborów zawodowych. Poznają co ich nakręca do działania, do podążania na przód? Co sprawia, że chce się każdego ranka wstać z łóżka? Każdy z nas ma tzw. „kotwice” – kluczowe wartości, które wpływają na naszą motywację. Dzięki testowi dowiedzą się czego najbardziej oczekują od pracy i w jakim stopniu ta praca będzie współgrać z tym, kim jesteś.

Warsztat prowadzi doświadczony nauczyciel akademicki dr Anna Bugalska.

Prezentacja kierunku Zarządzanie - Bugalska Anna

Anna Bugalska - dr ekonomii w zakresie zarządzania

Od 25 lat działa w obszarze zarządzania, zarządzania ludźmi, doświadczony wykładowca i praktyk.

Jest aktywnym badaczem obszaru zarządzania, zarządzania ludźmi i autorem artykułów, rozdziałów w pracach zbiorowych, studiów przypadków, referatów konferencyjnych i raportów. Nauczyciel akademicki tematów z obszaru Zarządzania i Zarządzania Ludźmi na naszej Uczelni.

Konsultantka/ Trenerka/ Coach/ Mentor w projektach z zakresu zarządzania, zarządzania kapitałem ludzkim.  Łącznie brała udział w ponad 200 projektach długofalowych.

Pracowała m.in. dla: FIS Global, Lyreco, SMYK, PCA, Polpharma, Roche Polska, TEVA, UKSW, Uniqa, Wedel, Energia Obrót, Eurel Hermes, Główny Inspektor Transportu Drogowego, JTI, Mazowiecka Spółka Gazownictwa, Polska Spółka Gazownictwa, BGZ BNP, BNP Securities Services, BGK, KPRM, Onet, Polkomtel, Arcelor Mittal, BMM, LG Display Polska, PZU, GK PGE, PGE Obsługa Księgowo-Kadrowa, Polskie Centrum Akredytacji, KGHM Polska Miedź, Volkswagen Group Polska, Grupa Maspex Wadowice, Groupon, Europejski Fundusz Leasingowy, Wydawnictwo Naukowe PWN, Lyreco Polska, Hiestand Polska, Zelmer, SMC, Zespół Warszawskich Żłobków i wiele innych.

Zapisy zostały zakończone

Masz pytania? Napisz do nas

Bądź z nami na bieżąco i dołącz do naszego /WSISiZ!