O spotkaniach

Spotkania z Twórcami w WIT

Na „Spotkania z Twórcami” zapraszamy polskich autorów, artystów, projektantów i specjalistów na rozmowę o ich twórczości i pracy. Dzięki uprzejmości naszych gości, studenci naszej szkoły oraz wolni słuchacze mają możliwość zadawać pytania dotyczące kariery zawodowej, praktycznych porad czy też odnieść się bezpośrednio do ich twórczości.

Gość następnego spotkania

Filip Pachucki / Animacja na potrzeby filmów, gier i reklam /

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!

Data wydarzenia: czwartek, 30 stycznia 2020 / godzina 18.00

Miejsce: WIT / Newelska 6 / sala N2 (parter)

Spotkanie poprowadzi wykładowca WIT Krystian Dulnik (Director | Artist | VFX Supervisor).

Zapisz się na spotkanie z Filipem Pachuckim
Zobacz fotorelację ze spotkania z Filipem Pachuckim
alternative

"Od 5 lat profesjonalnie zajmuję się animacją komputerową, na potrzeby filmów, gier i reklam. Swoje doświadczenie zdobyłem w Polsce jak i za granicą pracując dla takich firm jak Ubisoft, Lightcraft, Platige Image i CD Projekt Red. Projekty, w których brałem udział to m.in. Another Day of Life, Ostatnia Rodzina, Legendy Allegro, Attraction, Gwint i Valley of the Gods, są to dzieła cenione i uznane na całym świecie. Od jakiegoś czasu dzielę się swoim doświadczeniem w animacji z osobami stawiającymi swoje pierwsze kroki w tej niesamowicie dynamicznie rozwijającej się branży. Pokazuje jak wygląda ten zawód, codzienna praca, ścieżka kariery oraz staram odpowiedzieć na pytania, które sam sobie zadawałem kilka lat temu. Prezentowane przeze mnie wykłady są podzielone na trzy części: praktyczne, rozwoje kariery oraz Q&A."

Filip Pachucki


REJESTRACJA

Zapisy na wydarzenie zostały zakończone.
Masz pytania? Napisz do nas   spotkaniaztworcami@wit.edu.pl

Poprzednie edycje

Poprzednie edycje

KONTAKT

WIT Szkoła Wyższa
pod auspicjami Polskiej Akademii Nauk