Morze możliwości – wernisaż wystawy Anety Jaźwińskiej

Zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy Morze możliwości Anety Jaźwińskiej – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.

Morze możliwości to wystawa malarstwa przedstawiająca jeden z żywiołów - wodę. Światła, nastroje ukazane w różnych obliczach mórz i oceanów stanowią fragment twórczości Anety Jaźwińskiej. Zebrane prace są dokumentem podróży artystycznych.

Wernisaż wystawy odbędzie się w niedzielę 15 lipca o godz. 12.00 w Towarzystwie Przyjaciół Centralnego Muzeum Morskiego – ul. Leona Wzorka 1, Rozewie i potrwa do 30 sierpnia.

Wystawa Anety Jaźwińskiej – Morze możliwości
Partnerstwo WIT z ORACLE POLSKA w realizacji studiów I stopnia na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania
04/07/2018

Miło nam zakomunikować iż złożony przez nas wniosek o dofinansowanie z funduszy UE studiów inżynierskich I stopnia na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania w specjalności ORACLE Cloud w Biznesie uzyskał pozytywne opinie i został zakwalifikowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.
Fotorelacja z Dnia Otwartego 2018
03/07/2018

Fotorelacja z Dnia Otwartego 2018

Serdecznie dziękujemy Wam za tak liczne przybycie 💪 Zobaczcie, co działo się podczas Dnia Otwartego 2018.
„Czego nie mówią nam rankingi?” – Seminarium
15/06/2018

„Czego nie mówią nam rankingi?” – Seminarium

W dniu 20 czerwca (środa), o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Ignacy Kaliszewski przedstawi referat „Czego nie mówią nam rankingi?”
Wystawa najlepszych prac studentów grafiki WIT
12/06/2018

Wystawa najlepszych prac studentów grafiki WIT

Serdecznie zapraszamy na wystawę najlepszych prac studentów grafiki WIT. Wernisaż wystawy odbędzie się w sobotę 16 czerwca o godz. 18.00 w Galerii Korekta – ul. Mazowiecka 11a, Warszawa.
Spotkanie promocyjne – IBM Skills Academy
17/05/2018

Spotkanie promocyjne – IBM Skills Academy

Zapraszamy na spotkanie promujące międzynarodowy projekt IBM Skills Academy. Jest to program szkoleń oraz certyfikacji zorientowany na rozwój kariery w zakresie nowych technologii: Business Analytics, Big Data, Mobile, Cybersecurity, Cloud, itp.
Oracle Code po raz pierwszy w Polsce
09/05/2018

Oracle Code po raz pierwszy w Polsce

Już 11 maja 2018 roku w Warszawie odbędzie się pierwsza polska edycja konferencji Oracle Code. Na tym bezpłatnym wydarzeniu przedstawione będą najnowsze rozwiązania i trendy w sektorze tworzenia i rozwijania aplikacji.