„Paradigme” – projekt dyplomowy trzech studentów WIT nagrodzony w Los Angeles!

Trzech studentów WIT Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania: Bartek Kmita, Kamil Kryński i Wojciech Szwed w ramach pracy dyplomowej zrealizowali 6-minutowy mroczny film z gatunku science fiction. Przy pomocy Film Busters i Platige Image „Paradigme” został ukończony w pierwszej połowie 2017 r. i od tamtego czasu wciąż krąży po świecie na festiwalach.
Paradigme

Film zdobył uznanie na London X4 Seasonal Short Film Festival jako Najlepszy Film Sci-Fi/Fantasy oraz wygrał nagrodę za Najlepszy Montaż na 48. KRAF Short Film Festival (Rijeka, Chorwacja), a teraz powrócił z samego Hollywood z nagrodą dla autora zdjęć."

Paradigme na FB

Autorzy: Bartłomiej Kmita, Kamil Kryński, Wojciech Szwed
Tytuł: Paradigme - krótki film science fiction
Promotor pracy: prof. Zbigniew Wichłacz
Konsultant pracy: mgr inż. Artur Paprocki

Gratulujemy serdecznie!

Spotkanie promocyjne – IBM Skills Academy
17/05/2018

Spotkanie promocyjne – IBM Skills Academy

Zapraszamy na spotkanie promujące międzynarodowy projekt IBM Skills Academy. Jest to program szkoleń oraz certyfikacji zorientowany na rozwój kariery w zakresie nowych technologii: Business Analytics, Big Data, Mobile, Cybersecurity, Cloud, itp.
Światło i kolor Portugalii – wernisaż wystawy Anety Jaźwińskiej
10/05/2018

Światło i kolor Portugalii – wernisaż wystawy Anety Jaźwińskiej

Zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy Światło i kolor Portugalii Anety Jaźwińskiej – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Oracle Code po raz pierwszy w Polsce
09/05/2018

Oracle Code po raz pierwszy w Polsce

Już 11 maja 2018 roku w Warszawie odbędzie się pierwsza polska edycja konferencji Oracle Code. Na tym bezpłatnym wydarzeniu przedstawione będą najnowsze rozwiązania i trendy w sektorze tworzenia i rozwijania aplikacji.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN
07/05/2018

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN

W dniu 16 maja (środa), o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dariusz Gątarek przedstawi referat: Analiza ilościowa w sektorze finansowym.
Film dyplomowy Mateusza Haasa na oficjalnym kanale firmy Reebok
30/04/2018

Film dyplomowy Mateusza Haasa na oficjalnym kanale firmy Reebok

Film dyplomowy Mateusza Haasa "Tomek Sypniewski - Sprintem do Tokio 2020" w skróconej wersji pojawił się na oficjalnym kanale firmy Reebok.
12/04/2018

Praca w WIT