Ranking Premium Brand 2017

WIT znalazł się w czołówce w rankingu generalnym reputacji niepublicznych uczelni magisterskich Premium Brand 2017.

Ranking reputacji polskich uczelni wyższych Premium Brand 2017

Organizowany przez Fundację na rzecz reputacji marki „Premium Brand”, ranking powstał na podstawie wyników ogólnopolskiego badania opinii, zrealizowanego wśród osób znających daną uczelnię. Metodologię pomiaru opracowała prof. UW Dominika Maison, ekspert w dziedzinie zachowań konsumenckich z agencji badawczej Maison&Partners. Badanie przeprowadzono na Ogólnopolskim Panelu Badawczym Ariadna, na losowo-kwotowej, ogólnopolskiej próbie konsumentów metodą CAWI. Próba była kwotowana wg reprezentacji w populacji Polaków w wieku od 15-tu lat wzwyż dla płci, wieku, wykształcenia i wielkości miejscowości zamieszkania.

Respondenci oceniali uczelnie w 5 kluczowych wymiarach, tj.:

1. Renoma („To prestiżowa uczelnia”)
  2. Referencje („To uczelnia, którą z czystym sumieniem można polecić znajomym”)
  3. Atmosfera medialna („O tej uczelni mówi się źle w mediach”)
  4. CSR, zaangażowanie społeczne („Ta uczelnia w swoich działaniach bierze pod uwagę dobro społeczeństwa”)
  5. Postrzeganie perspektyw zawodowych („Ta uczelnia kojarzy mi się z szansą na znalezienie dobrej pracy”)
  6. Na podstawie ocen w badanych wymiarach policzony został wskaźnik reputacji Premium Brand, który przyjmuje wartości od 1 do 100 punktów. Wynik na poziomie minimum 60 punktów kwalifikuje podmiot do uzyskania tytułu Uczelni Wysokiej Reputacji Premium Brand 2017.

Spotkanie promocyjne – IBM Skills Academy
17/05/2018

Spotkanie promocyjne – IBM Skills Academy

Zapraszamy na spotkanie promujące międzynarodowy projekt IBM Skills Academy. Jest to program szkoleń oraz certyfikacji zorientowany na rozwój kariery w zakresie nowych technologii: Business Analytics, Big Data, Mobile, Cybersecurity, Cloud, itp.
Światło i kolor Portugalii – wernisaż wystawy Anety Jaźwińskiej
10/05/2018

Światło i kolor Portugalii – wernisaż wystawy Anety Jaźwińskiej

Zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy Światło i kolor Portugalii Anety Jaźwińskiej – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Oracle Code po raz pierwszy w Polsce
09/05/2018

Oracle Code po raz pierwszy w Polsce

Już 11 maja 2018 roku w Warszawie odbędzie się pierwsza polska edycja konferencji Oracle Code. Na tym bezpłatnym wydarzeniu przedstawione będą najnowsze rozwiązania i trendy w sektorze tworzenia i rozwijania aplikacji.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN
07/05/2018

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN

W dniu 16 maja (środa), o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dariusz Gątarek przedstawi referat: Analiza ilościowa w sektorze finansowym.
Film dyplomowy Mateusza Haasa na oficjalnym kanale firmy Reebok
30/04/2018

Film dyplomowy Mateusza Haasa na oficjalnym kanale firmy Reebok

Film dyplomowy Mateusza Haasa "Tomek Sypniewski - Sprintem do Tokio 2020" w skróconej wersji pojawił się na oficjalnym kanale firmy Reebok.
12/04/2018

Praca w WIT