Status AWS Academy dla Akademii WIT

26/02/2024

W wyniku działań zespołu wykładowców CBSG Polska udało się uzyskać status AWS Academy.

Oznacza to, że treści chmury publicznej Amazon pojawią się na prowadzonych przez nas specjalizacjach oraz w ramach realizowanych przedmiotów. Jednocześnie dzięki temu Uczelnia została wprowadzona na listę podmiotów, gdzie nauczane są treści chmury publicznej Amazon. Wierzymy, że rozszerzenie treści o kolejnego dostawcę chmury przyniesie wymierne korzyści dla nas wszystkich.

Lista:

Active AWS Academy Member Institutions

Opiekun programu:

Paweł Pławiak

Realizacja treści:

Zajęcia z zakresu chmury obliczeniowej AWS prowadzimy na specjalnościach Technologie chmury obliczeniowej (studia 1. stopnia) oraz Architektura i bezpieczeństwo chmury obliczeniowej (studia 2. stopnia) oraz jako przedmiot programowy w ramach specjalności Inżyniera oprogramowania (studia 1. stopnia).

Status AWS Academy dla Akademii WIT