Morze możliwości – wernisaż wystawy Anety Jaźwińskiej

Zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy Morze możliwości Anety Jaźwińskiej – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.

Morze możliwości to wystawa malarstwa przedstawiająca jeden z żywiołów - wodę. Światła, nastroje ukazane w różnych obliczach mórz i oceanów stanowią fragment twórczości Anety Jaźwińskiej. Zebrane prace są dokumentem podróży artystycznych.

Wernisaż wystawy odbędzie się w niedzielę 15 lipca o godz. 12.00 w Towarzystwie Przyjaciół Centralnego Muzeum Morskiego – ul. Leona Wzorka 1, Rozewie i potrwa do 30 sierpnia.

Wystawa Anety Jaźwińskiej – Morze możliwości

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.