Podziel się swoim doświadczeniem

Skończyli studia w WIT, a dziś rozwijają karierę zawodową. Absolwenci dzielą się ze swoimi młodszymi kolegami swoją wiedzą i doświadczeniem. Radzą, jak skutecznie aplikować na dane stanowisko, jak napisać CV i zrobić dobre wrażenie podczas rozmowy rekrutacyjnej. Przekazują też wiele praktycznych informacji nt. pierwszych kroków w zawodzie oraz sytuacji na rynku pracy.

Uczelnia WIT dokłada starań, by utrzymywać jak najbliższe relacje ze swoimi Absolwentami. Staramy się Was wspierać, promować Wasze doświadczenie i kompetencje oraz budować wspólnotę. Jesteście dla obecnych studentów i dla całej uczelni cennym źródłem inspiracji i wiedzy nt. aktualnych trendów na rynku, oczekiwań pracodawców i aspiracji młodych ludzi. Absolwenci są niezwykle ważnym elementem wzajemnych relacji WIT z jej otoczeniem biznesowym. Budowanie i utrzymanie tej współpracy to inwestycja, korzystna dla każdej ze stron.

Chcesz podzielić się swoim doświadczeniem? Zgłoś się do nas wysyłając swój biogram/ ścieżkę kariery - skontaktujemy się  z Tobą i ustalimy możliwy przebieg współpracy: absolwent@wit.edu.pl