Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita

Spotkania z Twórcami: Droga ponad celem – Czyli jak w ramach pracy nad dyplomem zrobić coś użytecznego – Bartek Kmita / CG Supervisor
Odbyło się w WIT 13 grudnia 2018r.

Waszym Gościem był urodzony w “bieszczadzkiej dziczy” pasjonat sztuk wizualnych i technologii komputerowych. Absolwent kierunku Grafika Komputerowa w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie, CG Supervisor w Platige Image. Swoja przygodę z filmem, grafiką 3D i VFX zaczął zaledwie parę lat temu, wybierając specjalizację na studiach. Efekty wizualne w filmach fascynowały go od dziecka, jednak bliżej zaprzyjaźnił się z nimi stosunkowo niedawno.

Bartek opowiadał głównie o tym, jak przeszedł drogę od studenta, przez dyplom do pracownika i supervisora w Platige Image. Jak zorganizowali w zespole pracę nad skomplikowanym projektem i do czego to ich finalnie doprowadziło.

Spotkanie poprowadził wykładowca WIT Artur Paprocki – ukończył Polsko-Japońską Wyższą Szkołę Technik Komputerowych na wydziale Multimedia, Grafika 3D. W WIT prowadzi zajęcia z przedmiotów Film Cyfrowy oraz Motion Design. Producent w Platige Image, współzałożyciel Polskiej Grafiki Cyfrowej.

Kreatywny warsztat cyfrowy dla studentów WIT w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku
20/11/2019

W dniach 22–25 listopada 2019 w ramach Projektu pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku odbędą się zajęcia Kreatywny warsztat cyfrowy.
Nowa edycja kursów CISCO
18/11/2019

Nowa edycja kursów CISCO

Program Akademii CISCO przy WIT (tak jak każdej akademii CNAP) ma za zadanie uporządkować wiadomości i przygotować do zdania egzaminu na certyfikat CCNA. Materiały szkoleniowe oraz egzaminy są w języku polskim oraz angielskim (wszystkie semestry).
Więcej o kurach CISCO
Antypody – podróż do raju
15/11/2019

Antypody – podróż do raju

14 listopada 2019 r. o godzinie 14.30 w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku odbyło się otwarcie instalacji permanentnej „Antypody – podróż do raju”, którą zrealizowali wykładowcy Kierunku Grafika WIT: Joanna Krzysztoń i Grzegorz Rogala.
Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019
15/11/2019

Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019

Zachęcamy do głosowania w plebiscycie „Pro Juvenes” organizowanym przez Parlament Studentów RP
5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii
08/11/2019

5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii

Plakat Anny Kłos zakwalifikował się do finału 5. Międzynarodowego Konkursu na temat typografii.
Wystawa Ich Dwoje
05/11/2019

Wystawa Ich Dwoje

Projekt - w ramach cyklu „Dances with Sculptures”, realizowany przez artystę i wykładowcę WIT, Piotra Janowczyka - zakłada konfrontowanie współczesnych choreografów, oraz osób uprawiających specjalistyczne techniki ruchu z klasyką światowej rzeźby.
Więcej o Wystawie Ich Dwoje