Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita

Spotkania z Twórcami: Droga ponad celem – Czyli jak w ramach pracy nad dyplomem zrobić coś użytecznego – Bartek Kmita / CG Supervisor
Odbyło się w WIT 13 grudnia 2018r.

Waszym Gościem był urodzony w “bieszczadzkiej dziczy” pasjonat sztuk wizualnych i technologii komputerowych. Absolwent kierunku Grafika Komputerowa w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie, CG Supervisor w Platige Image. Swoja przygodę z filmem, grafiką 3D i VFX zaczął zaledwie parę lat temu, wybierając specjalizację na studiach. Efekty wizualne w filmach fascynowały go od dziecka, jednak bliżej zaprzyjaźnił się z nimi stosunkowo niedawno.

Bartek opowiadał głównie o tym, jak przeszedł drogę od studenta, przez dyplom do pracownika i supervisora w Platige Image. Jak zorganizowali w zespole pracę nad skomplikowanym projektem i do czego to ich finalnie doprowadziło.

Spotkanie poprowadził wykładowca WIT Artur Paprocki – ukończył Polsko-Japońską Wyższą Szkołę Technik Komputerowych na wydziale Multimedia, Grafika 3D. W WIT prowadzi zajęcia z przedmiotów Film Cyfrowy oraz Motion Design. Producent w Platige Image, współzałożyciel Polskiej Grafiki Cyfrowej.

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego
23/05/2019

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego

Zapraszamy na wykład pt. Plakaty urugwajskie, który poprowadzi Gabriel Benderski, artysta grafik z Urugwaju.
Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka
22/05/2019

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka

Serdecznie zapraszamy na wystawę Krzysztofa Franaszka – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina
14/05/2019

Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.