Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita

17/12/2018

Spotkania z Twórcami: Droga ponad celem – Czyli jak w ramach pracy nad dyplomem zrobić coś użytecznego – Bartek Kmita / CG Supervisor
Odbyło się w WIT 13 grudnia 2018r.

Waszym Gościem był urodzony w “bieszczadzkiej dziczy” pasjonat sztuk wizualnych i technologii komputerowych. Absolwent kierunku Grafika Komputerowa w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie, CG Supervisor w Platige Image. Swoja przygodę z filmem, grafiką 3D i VFX zaczął zaledwie parę lat temu, wybierając specjalizację na studiach. Efekty wizualne w filmach fascynowały go od dziecka, jednak bliżej zaprzyjaźnił się z nimi stosunkowo niedawno.

Bartek opowiadał głównie o tym, jak przeszedł drogę od studenta, przez dyplom do pracownika i supervisora w Platige Image. Jak zorganizowali w zespole pracę nad skomplikowanym projektem i do czego to ich finalnie doprowadziło.

Spotkanie poprowadził wykładowca WIT Artur Paprocki – ukończył Polsko-Japońską Wyższą Szkołę Technik Komputerowych na wydziale Multimedia, Grafika 3D. W WIT prowadzi zajęcia z przedmiotów Film Cyfrowy oraz Motion Design. Producent w Platige Image, współzałożyciel Polskiej Grafiki Cyfrowej.

Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita