Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita

Spotkania z Twórcami: Droga ponad celem – Czyli jak w ramach pracy nad dyplomem zrobić coś użytecznego – Bartek Kmita / CG Supervisor
Odbyło się w WIT 13 grudnia 2018r.

Waszym Gościem był urodzony w “bieszczadzkiej dziczy” pasjonat sztuk wizualnych i technologii komputerowych. Absolwent kierunku Grafika Komputerowa w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie, CG Supervisor w Platige Image. Swoja przygodę z filmem, grafiką 3D i VFX zaczął zaledwie parę lat temu, wybierając specjalizację na studiach. Efekty wizualne w filmach fascynowały go od dziecka, jednak bliżej zaprzyjaźnił się z nimi stosunkowo niedawno.

Bartek opowiadał głównie o tym, jak przeszedł drogę od studenta, przez dyplom do pracownika i supervisora w Platige Image. Jak zorganizowali w zespole pracę nad skomplikowanym projektem i do czego to ich finalnie doprowadziło.

Spotkanie poprowadził wykładowca WIT Artur Paprocki – ukończył Polsko-Japońską Wyższą Szkołę Technik Komputerowych na wydziale Multimedia, Grafika 3D. W WIT prowadzi zajęcia z przedmiotów Film Cyfrowy oraz Motion Design. Producent w Platige Image, współzałożyciel Polskiej Grafiki Cyfrowej.

Uzyskaliśmy po raz kolejny certyfikat Uczelnia Liderów 2019
17/07/2019

Uzyskaliśmy po raz kolejny certyfikat Uczelnia Liderów 2019

WIT z ogólnopolskim certyfikatem Uczelnia Liderów 2019 oraz z wyróżnieniem specjalnym! Uczelnia, w której warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.
Justyna Kabala – „Trzy Kolory”
17/07/2019

Justyna Kabala – „Trzy Kolory”

Zapraszamy serdecznie na wystawę, której otwarcie odbędzie się 20 lipca o godzinie 16.00 w galerii Si:said w Kłajpedzie.
Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”
10/06/2019

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT
10/06/2019

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00