Partnerzy

WIT współpracuje z Instytutem Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk oraz z innymi placówkami PAN.

Dodatkowo uczelnia zatrudnia wykładowców z uczelni krajowych m.in.: UW, PW, SGH, WAT, AON, ASP. Dzięki rozwiniętej współpracy zagranicznej do prowadzenia wykładów są zapraszani wybitni profesorowie uczelni zagranicznych.

Istotna w działalności WIT jest współpraca z pracodawcami i praktykami w poszczególnych specjalnościach.

Jesteśmy uczestnikami programów Microsoft MSDN AA, AATP, Select. Studenci korzystają z oprogramowania: systemy operacyjne z serii Windows, narzędzia developerskie Visual Studio, serwery Windows, serwer MSSQL

W ramach projektu UE „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” w firmie IBPM S.A. odbywają się wizyty studyjne i warsztaty dla studentów WIT.

Partnerstwo w zakresie realizacji programu studiów inżynierskich na kierunku ITZ

 Partnerstwo WIT z ORACLE POLSKA

UCanCode powstało z inicjatywy ludzi z branży high tech jako szkoła ucząca praktycznych umiejętności. Zaczynamy od programowania, testowania i inżynierii programowania. Będziemy rozszerzać naszą ofertę o umiejętności i certyfikaty z obszaru IT jakie będą przydatne absolwentom na rynku pracy.

WEBCON to producent WEBCON BPS, światowej klasy platformy typu Rapid Application Development (RAD), odpowiadającej na potrzeby zwłaszcza dużych firm i korporacji. Oparta na Microsoft SharePoint platforma WEBCON BPS, umożliwia działom IT i zespołom wsparcia procesów biznesowych dostarczanie aplikacji zgodnie z zapotrzebowaniem – w sposób zwinny, iteracyjny i bez kodowania. Innowacyjna technologia InstantChange™ diametralnie zmienia sposób dostarczania aplikacji i bieżące zarządzanie zmianą, skracając czas realizacji i zmniejszając ryzyko projektowe do minimum. Każdego dnia, WEBCON BPS zmienia działy IT w superbohaterów, a naszych partnerów w czołowych dostawców aplikacji biznesowych.
W dniach 19.07-21.07 planowana jest pierwsza wizyta studyjna do firmy WEBCON studentów WIT realizowana w ramach projektu UE http://rozwoj.wit.edu.pl/index.php/harmonogram/

webcon.com

Blog o sztuce. Jego autorem jest dr Anna Kłos. Jest Ona wykładowcą na kierunku Grafika WIT, artystą grafikiem i kolekcjonerem sztuki. Od wielu lat naucza studentów projektowania graficznego, prowadzi także wykłady z historii tego przedmiotu. Jest pełnomocnikem dziekana WI ds. kierunku grafika.

Studia na kierunku Zarządzanie i ITZ są realizowane we współpracy z TUV NORD 
W trakcie studiów można dodatkowo uzyskać międzynarodowe certyfikaty w zakresuie bezpieczeństwa informacji

Studia na kierunku Zarządzanie i ITZ są realizowane we współpracy z ALTKOM
W trakcie studiów można dodatkowo uzyskać międzynarodowe certyfikaty np.: PRINCE2® Foundation (wszystkie oferowane specjalności)
AgilePMTM Foundation (specjalność: Zarządzanie Projektami)
OMG Certified UML Professional 2TM Foundation (specjalność: Informatyka Stosowana)
We współpracy z firmą  oraz ALTKOM Akademia przygotowujemy szereg akredytowanych szkoleń w ramach Akademii WIT.

Zapewnia oprogramowanie, tak bardzo Wam potrzebne na zajęciach: Auto CAD, 3D Studio, maya 2009

We współpracy z firmą INPROGRESS Sp. z o.o.  przygotowujemy szereg akredytowanych szkoleń w ramach Akademii WIT w zakresie zarządzania projektami, zarządzania serwisem IT, zarządzania ryzykiem, zarządzania zmianą.

Współpracuje z uczelnią przy realizacji eventów takich jak Dzień otwarty WIT. Jednym z założycieli PGC jest Artur Paprocki - wykładowca WIT na kierunku grafika. W projekcie Polska Grafika Cyfrowa biorą udział  uznani, polscy twórcy posługujący się najnowszymi technologiami. Ma on za zadanie przybliżyć nowy nurt w sztuce, jakim jest malarstwo i grafika cyfrowa oraz zmienić wizerunek artystów komputerowych. Organizatorzy postawili sobie za cel, aby miarą twórcy posługującego się technikami komputerowymi był jego dorobek artystyczny i wystawowy.

Pragaleria działa od marca 2015 roku i znajduje się na warszawskiej Pradze. Profil galerii koncertuje się na szeroko pojętej sztuce współczesnej, ze szczególnym uwzględnieniem grafiki, zarówno w jej wydaniu cyfrowym, jak i tradycyjnym. Dlatego to właśnie do pragalerii konsekwentnie zapraszamy na kolejne edycje NAJLEPSZYCH DYPLOMÓW WIT- UPGROWTH, bo to świetne miejsce i klimat do wyróżnienia i promocji najlepszych dyplomów z ostatniego rocznika absolwentów.

To tutaj odbywają się liczne wystawy naszych wykłdowców, studentów i absolwentów. 

Wspaniała przestrzeń, w której od kilku lat spotykamy się na Inaguracjach roku akademickiego, którym towarzyszy wernisaż wystawy GRAFIKA WIT.

Część sal graficznych w WIT wyposażona jest w monitory EIZO. Ich profesjonalny sprzęt możecie też sprawdzić podczas organizowanego w WIT DNIA OTWARTEGO.

W ramach standardowego wyposażenia sal graficznych WIT dysponujemy tabletami WACOM. Mozliwości nowych technologii, jakie udostepnia WACOM możecie też testować podczas organizowanego w WIT DNIA OTWARTEGO.

Na „Spotkania z Twórcami” zapraszamy polskich autorów, artystów, projektantów i specjalistów na rozmowę o ich twórczości i pracy. Dzięki uprzejmości PLATIGE IMAGE wśród naszych gości był między innymi: Michał Skrzypiec, Tomek Bagiński, a trzech studentów WIT Bartek KmitaKamil Kryński i Wojciech Szwed w ramach pracy dyplomowej zrealizowali 6-minutowy mroczny film z gatunku science fiction „Paradigme”, który  przy pomocy Film Busters i Platige Image został ukończony w pierwszej połowie 2017 r. i od tamtego czasu wciąż krąży po świecie na festiwalach.

Galeria sztuki współczesnej, której właścicielem jest Dariesz Mlącki, wykładowca na kierunku Grafika. WIT współpracuje z Galerią przy okazji organizowania wystaw naszych wykładowców: dr Anna Kłos, dr Krzysztof Franaszek, profesor Zdzisława Ludwiniak.

To tutaj odbywają się liczne wystawy naszych wykłdowców, studentów i absolwentów.

Asseco Poland S.A. specjalizuje się w produkcji i rozwoju oprogramowania. Jest to największy software house z polskim kapitałem, ponad połowę przychodów grupy stanowią rozwiązania własne. Asseco jest szóstym największym dostawcą oprogramowania w Europie (wg rankingu Truffle100 2015).

Instytucja kultury w Lublinie, z którą WIT współpracuje przy okazji organizacji wystaw, ostatnio Ecuador Poster Bienal.

Magda Mirkowicz - Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT – to właśnie ona jest właścicielką najpiękniejszego bloga w sieci – MY PINK PLUM

Oprogramowanie: ZBrush

 Wit dla Szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

 Przejdź na stronę Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

 Przejdź na stronę Miasto Kętrzyn

 Przejdź na stronę e-Nauczyciel

 Przejdź na stronę e-Urzędnik

 Przejdź na stronę ICDL

 Przejdź na stronę Kraków.pl

 Partnerstwo WIT z Pretius

 Przejdź na stronę Pretius

 Przejdź na stronę CBSG Polska