Partnerstwo WIT z ORACLE POLSKA w realizacji studiów I stopnia na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania

Miło nam zakomunikować iż złożony przez nas wniosek o dofinansowanie z funduszy UE studiów inżynierskich I stopnia na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania w specjalności ORACLE Cloud w Biznesie uzyskał pozytywne opinie i został zakwalifikowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Specjalność ORACLE Cloud w Biznesie realizowana będzie w systemie studiów dualnych. Oznacza to, że w ramach specjalności plan studiów tworzony jest i realizowany w ścisłej współpracy z firmą ORACLE potentatem na światowym rynku informatycznym.

ORACLE Cloud w Biznesie

Głównym celem programu jest przekazanie studentom jak najnowsze technologie mogą być wykorzystywane w postępującej gospodarce cyfrowej. Ta technologia jest obecnie głównym silnikiem napędowym rozwoju gospodarczego, ale tylko w przypadku efektywnego jej zastosowania, które idzie w parze z założeniami biznesowymi danej firmy/organizacji. Kluczowym aspektem jest chmura obliczeniowa i kwestie jej wykorzystania w tandemie z istniejącymi już architekturami IT. Specjalność ORACLE CLOUD W BIZNESIE skupia się na całościowym potencjale rozwiązań informatycznych Oracle, tzn. tych oferowanych w chmurze obliczeniowej oraz tych tradycyjnych (/on premise)

Projekt będzie realizowany w okresie od 01.04.2019 r. do 28.02.2023 r.

„Multidimensional data visualization: methods, software and applications” – Seminarium
19/09/2018

W dniu 3 października, o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, prof. Gintautas Dzemyda (Institute of Data Science and Digital Technologies, Vilnius University) przedstawi referat „Multidimensional data visualization: methods, software and applications”.
Wystawa Grafika WIT 2018
12/09/2018

Wystawa Grafika WIT 2018

Serdecznie zapraszamy na wystawę wykładowców i absolwentów kierunku Grafika pt. „Grafika WIT”.

Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2018/2019
12/09/2018

Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2018/2019

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2018/2019, która odbędzie się 27 września 2018 roku o godzinie 18:00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie ul. Stefana Czarnieckiego 51.

Salon Maturzystów Perspektywy 2018
11/09/2018

Salon Maturzystów Perspektywy 2018

Zapraszamy na Warszawski Salon Maturzystów Perspektywy 2018, gdzie od studentów WIT dowiecie się trochę więcej o kierunkach i specjalnościach.
Fotorelacja z Dnia Otwartego 2018
03/07/2018

Fotorelacja z Dnia Otwartego 2018

Serdecznie dziękujemy Wam za tak liczne przybycie 💪 Zobaczcie, co działo się podczas Dnia Otwartego 2018.
„Czego nie mówią nam rankingi?” – Seminarium
15/06/2018

„Czego nie mówią nam rankingi?” – Seminarium

W dniu 20 czerwca (środa), o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Ignacy Kaliszewski przedstawi referat „Czego nie mówią nam rankingi?”