Partnerstwo WIT z ORACLE POLSKA w realizacji studiów I stopnia na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania

Miło nam zakomunikować iż złożony przez nas wniosek o dofinansowanie z funduszy UE studiów inżynierskich I stopnia na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania w specjalności ORACLE Cloud w Biznesie uzyskał pozytywne opinie i został zakwalifikowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Specjalność ORACLE Cloud w Biznesie realizowana będzie w systemie studiów dualnych. Oznacza to, że w ramach specjalności program studiów tworzony jest i realizowany w ścisłej współpracy z firmą ORACLE potentatem na światowym rynku informatycznym.

ORACLE Cloud w Biznesie

Głównym celem programu jest przekazanie studentom jak najnowsze technologie mogą być wykorzystywane w postępującej gospodarce cyfrowej. Ta technologia jest obecnie głównym silnikiem napędowym rozwoju gospodarczego, ale tylko w przypadku efektywnego jej zastosowania, które idzie w parze z założeniami biznesowymi danej firmy/organizacji. Kluczowym aspektem jest chmura obliczeniowa i kwestie jej wykorzystania w tandemie z istniejącymi już architekturami IT. Specjalność ORACLE CLOUD W BIZNESIE skupia się na całościowym potencjale rozwiązań informatycznych Oracle, tzn. tych oferowanych w chmurze obliczeniowej oraz tych tradycyjnych (/on premise)

Projekt będzie realizowany w okresie od 01.04.2019 r. do 28.02.2023 r.

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020
29/08/2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 25 września 2019 o 18.00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie.
WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio
26/08/2019

WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.
WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.
WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów
17/07/2019

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów

Uzyskaliśmy certyfikat Uczelnia Liderów 2019 z wyróżnieniem specjalnym! W Uczelni Liderów warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.