Techniki multimedialne

Specjalność na studiach licencjackich na kierunku Grafika

Na specjalności Techniki Multimedialne będziesz miał unikalną okazję do wcielenia swoich wizji artystycznych w rzeczywistość. Nasz program licencjacki został stworzony z myślą o pasjonatach sztuki, grafiki, animacji i nowoczesnych mediów. Jeśli chcesz tworzyć, inspirować i fascynować świat, to ta specjalność jest dla Ciebie właściwym wyborem. 

Oto, dlaczego warto wybrać tę specjalność:

  1. Rozwiniesz umiejętności wizualne w zakresie grafiki wektorowej 2D i 3D, co w połączeniu z nauką podstaw animacji pozwoli Ci opanować techniki tworzenia czołówek filmowych, animowanych zwiastunów i klipów reklamowych.
  2. Poznasz różnorodne aspekty produkcji multimedialnej, od dźwięku po wideo.
  3. Nauczysz się tajników fotografii cyfrowej i tworzenia pięknych obrazów.
  4. Poznasz świat filmu cyfrowego od podstaw, od scenariusza po postprodukcję.
  5. Nauczysz się posługiwać cyfrowymi narzędziami do modelowanie obiektów 3D i tworzenia trójwymiarowej grafiki – będziesz mógł kreować własne trójwymiarowe światy wypełnione realistycznymi obiektami.
  6. Opanujesz sztukę trójwymiarowego projektowania, kształtowania wirtualnej przestrzeni i nadawanie jej artystycznego wyrazu.
  7. Rozwiniesz umiejętności artystyczne pozwalające tworzyć atrakcyjne i innowacyjne projekty reklamowe.
  8. Umożliwimy Ci naukę poprzez praktyczne działanie i rozwijanie umiejętności pod okiem ekspertów.

Dołącz do nas, by rozwijać swoją kreatywność, poznać najnowsze technologie i tworzyć dzieła, które inspirują i przekształcają rzeczywistość. Nasza specjalność Techniki Multimedialne to pasja, możliwości i otwarte drzwi do świata nowoczesnej sztuki wizualnej. Zacznij swoją przygodę z twórczością w nowych mediach.
 


Absolwentom studiów I stopnia kierunku Grafika polecamy kontynuację studiów na kierunku Grafika w specjalności Grafika cyfrowa lub Zaawansowane multimedia