Zaawansowane multimedia

Specjalność na studiach magisterskich na kierunku Grafika

Zapraszamy Cię do podjęcia niezwykle inspirujących i wciągających studiów magisterskich na specjalności Zaawansowane Multimedia. Jeśli chciałbyś tworzyć interaktywne, trójwymiarowe i poruszające odbiorców wizualizacje statyczne i ruchome, to właśnie na tej specjalności jest Twoje miejsce. Nasz zaawansowany program studiów otworzy przed Tobą nowe perspektywy twórczości i możliwości zawodowych.

Dlaczego warto rozpocząć studia II stopnia na tej specjalności?

 1. Kreatywność na nowym poziomie.
  Zajęcia z animacji i interakcji, technik multimedialnych i efektów wideo nauczą Cię jak wyrażać siebie poprzez interaktywne i dynamiczne projekty. Studia stworzą przestrzeń, w której Twoje pomysły będą się mogły urzeczywistnić.
 2. Eksploracja nowych trendów.
  Poznasz nowe nurty w sztuce i bogactwo współczesnej kultury wizualnej. Wprowadzimy Cię w świat najnowszych tendencji i kierunków w dziedzinie sztuki multimedialnej.
 3. Twórczość w 3D.
  Pracownie modelowania 3D, technik projekcji 3D i technik animacji umożliwią Ci rozwijanie umiejętności w obszarze trójwymiarowej grafiki statycznej i animowanej.
 4. Projektowanie gier.
  Trzysemestralna pracownia projektowania gier pozwoli Ci zgłębić tajniki projektowania interaktywnych gier wideo, które łączą w sobie sztukę i technologię.
 5. Twórczość wideo.
  Pracownie filmu, montażu filmowego i produkcji krótkich form wideo pozwolą Ci opanować sztukę tworzenia filmów i materiałów wideo.
 6. Tworzenie wirtualnych obiektów i scenerii.
  Pracownie modelowania w przestrzeni 3D i rzeźby cyfrowej umożliwią Ci eksplorowanie nowych wymiarów twórczości trójwymiarowej.
 7. Inspirująca wiedza o sztukach plastycznych.
  Zajęcia z historii fotografii, interpretacji dzieła plastycznego, współczesnej kultury wizualnej i wizualnej percepcji twórczości artystycznej pozwolą Ci zrozumieć korzenie, kontekst i oddziaływanie sztuki wizualnej.
 8. Wiedza ekspercka wprost od praktyków.
  Zajęcia prowadzą doświadczeni wykładowcy i praktycy, którzy dostarczą Ci wiedzy i umiejętności wymaganych na współczesnym rynku sztuki i rozrywki multimedialnej.
 9. Praca zespołowa i indywidualna twórczość.
  Specjalność łączy projekty grupowe z indywidualną eksploracją i twórczością, co pozwoli Ci rozwijać zarówno umiejętności współpracy, jak i osobistego wyrazu artystycznego.

Wybierając studia na specjalności Zaawansowane Multimedia, wkroczysz w świat zaawansowanych multimedialnych technik i koncepcji, które pozwolą Ci tworzyć, wprowadzać innowacje i zaskakiwać odbiorców. Rozpocznij nową fazę w rozwijaniu swojej kreatywności i budowaniu wyjątkowych możliwości twórczych i zawodowych.