WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
IX Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych

Takie zajęcia to wspaniała okazja aby poznać osoby, które będą prowadziły zajęcia na studiach oraz samą Uczelnię.
Zajęcia z C++ organizowane są dla grupy liczącej 15 uczniów, zakwalifikowanych do udziału w projekcie. Przewiduje się 15 zajęć, które będą odbywały się raz w tygodniu, w poniedziałki, w godzinach 17.00 - 20.15.

Kurs prowadzi wykładowca WIT- mgr Krzysztof Sęp. Pracownia programowania, Programowanie obiektowe, Algorytmy i struktury danych to kilka z przedmiotów, których naucza Pan Sęp na kierunkach Informatyka, Zarządzanie, Informatyczne Techniki Zarządzania.

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.