WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

07/11/2018

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.

IX Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych

Takie zajęcia to wspaniała okazja aby poznać osoby, które będą prowadziły zajęcia na studiach oraz samą Uczelnię.
Zajęcia z C++ organizowane są dla grupy liczącej 15 uczniów, zakwalifikowanych do udziału w projekcie. Przewiduje się 15 zajęć, które będą odbywały się raz w tygodniu, w poniedziałki, w godzinach 17.00 - 20.15.

Kurs prowadzi wykładowca WIT- mgr Krzysztof Sęp. Pracownia programowania, Programowanie obiektowe, Algorytmy i struktury danych to kilka z przedmiotów, których naucza Pan Sęp na kierunkach Informatyka, Zarządzanie, Informatyczne Techniki Zarządzania.

WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka