WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
IX Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych

Takie zajęcia to wspaniała okazja aby poznać osoby, które będą prowadziły zajęcia na studiach oraz samą Uczelnię.
Zajęcia z C++ organizowane są dla grupy liczącej 15 uczniów, zakwalifikowanych do udziału w projekcie. Przewiduje się 15 zajęć, które będą odbywały się raz w tygodniu, w poniedziałki, w godzinach 17.00 - 20.15.

Kurs prowadzi wykładowca WIT- mgr Krzysztof Sęp. Pracownia programowania, Programowanie obiektowe, Algorytmy i struktury danych to kilka z przedmiotów, których naucza Pan Sęp na kierunkach Informatyka, Zarządzanie, Informatyczne Techniki Zarządzania.

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA
09/07/2020

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA

Wykładowca na kierunku Grafika WIT - dr Piotr Krochmalski, został Honorowym członkiem CEIDA. Serdecznie gratulujemy!
Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.