WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
IX Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych

Takie zajęcia to wspaniała okazja aby poznać osoby, które będą prowadziły zajęcia na studiach oraz samą Uczelnię.
Zajęcia z C++ organizowane są dla grupy liczącej 15 uczniów, zakwalifikowanych do udziału w projekcie. Przewiduje się 15 zajęć, które będą odbywały się raz w tygodniu, w poniedziałki, w godzinach 17.00 - 20.15.

Kurs prowadzi wykładowca WIT- mgr Krzysztof Sęp. Pracownia programowania, Programowanie obiektowe, Algorytmy i struktury danych to kilka z przedmiotów, których naucza Pan Sęp na kierunkach Informatyka, Zarządzanie, Informatyczne Techniki Zarządzania.

Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!
Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.