„Paradigme” – projekt dyplomowy trzech studentów WIT nagrodzony w Los Angeles!

Trzech studentów WIT Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania: Bartek Kmita, Kamil Kryński i Wojciech Szwed w ramach pracy dyplomowej zrealizowali 6-minutowy mroczny film z gatunku science fiction. Przy pomocy Film Busters i Platige Image „Paradigme” został ukończony w pierwszej połowie 2017 r. i od tamtego czasu wciąż krąży po świecie na festiwalach.
Paradigme

Film zdobył uznanie na London X4 Seasonal Short Film Festival jako Najlepszy Film Sci-Fi/Fantasy oraz wygrał nagrodę za Najlepszy Montaż na 48. KRAF Short Film Festival (Rijeka, Chorwacja), a teraz powrócił z samego Hollywood z nagrodą dla autora zdjęć."

Paradigme na FB

Autorzy: Bartłomiej Kmita, Kamil Kryński, Wojciech Szwed
Tytuł: Paradigme - krótki film science fiction
Promotor pracy: prof. Zbigniew Wichłacz
Konsultant pracy: mgr inż. Artur Paprocki

Gratulujemy serdecznie!

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.
Dzień Otwarty WIT
20/06/2020

Dzień Otwarty WIT

Obejrzyj webinary DNIA OTWARTEGO WIT on‑line!