„Paradigme” – projekt dyplomowy trzech studentów WIT nagrodzony w Los Angeles!

Trzech studentów WIT Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania: Bartek Kmita, Kamil Kryński i Wojciech Szwed w ramach pracy dyplomowej zrealizowali 6-minutowy mroczny film z gatunku science fiction. Przy pomocy Film Busters i Platige Image „Paradigme” został ukończony w pierwszej połowie 2017 r. i od tamtego czasu wciąż krąży po świecie na festiwalach.
Paradigme

Film zdobył uznanie na London X4 Seasonal Short Film Festival jako Najlepszy Film Sci-Fi/Fantasy oraz wygrał nagrodę za Najlepszy Montaż na 48. KRAF Short Film Festival (Rijeka, Chorwacja), a teraz powrócił z samego Hollywood z nagrodą dla autora zdjęć."

Paradigme na FB

Autorzy: Bartłomiej Kmita, Kamil Kryński, Wojciech Szwed
Tytuł: Paradigme - krótki film science fiction
Promotor pracy: prof. Zbigniew Wichłacz
Konsultant pracy: mgr inż. Artur Paprocki

Gratulujemy serdecznie!

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020
29/08/2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 25 września 2019 o 18.00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie.
WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio
26/08/2019

WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.
WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.
WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów
17/07/2019

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów

Uzyskaliśmy certyfikat Uczelnia Liderów 2019 z wyróżnieniem specjalnym! W Uczelni Liderów warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.