„Paradigme” – projekt dyplomowy trzech studentów WIT nagrodzony w Los Angeles!

Trzech studentów WIT Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania: Bartek Kmita, Kamil Kryński i Wojciech Szwed w ramach pracy dyplomowej zrealizowali 6-minutowy mroczny film z gatunku science fiction. Przy pomocy Film Busters i Platige Image „Paradigme” został ukończony w pierwszej połowie 2017 r. i od tamtego czasu wciąż krąży po świecie na festiwalach.
Paradigme

Film zdobył uznanie na London X4 Seasonal Short Film Festival jako Najlepszy Film Sci-Fi/Fantasy oraz wygrał nagrodę za Najlepszy Montaż na 48. KRAF Short Film Festival (Rijeka, Chorwacja), a teraz powrócił z samego Hollywood z nagrodą dla autora zdjęć."

Paradigme na FB

Autorzy: Bartłomiej Kmita, Kamil Kryński, Wojciech Szwed
Tytuł: Paradigme - krótki film science fiction
Promotor pracy: prof. Zbigniew Wichłacz
Konsultant pracy: mgr inż. Artur Paprocki

Gratulujemy serdecznie!

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.