Z żalem i smutkiem informujemy, że 15 września 2017 roku zmarł prof. Mariusz Koras

Profesor Mariusz Koras zajmował się geometrią algebraiczną, m. in. był współautorem dowodu hipotezy Coolidge'a-Nagaty. Miał niecałe 66 lat. Na Wydziale Informatyki wykładał Algebrę i Podstawy Matematyki.

Wybrane zagadnienia modelowania i optymalizacji działalności przedsiębiorstw
02/12/2020

Wybrane zagadnienia modelowania i optymalizacji działalności przedsiębiorstw

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.
Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.