Z żalem i smutkiem informujemy, że zmarł prof. dr. hab. inż. Jakub Gutenbaum

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci prof. dr. hab. inż. Jakuba Gutenbauma, pracownika naukowego Wydziału Informatycznych Technik Zarządzania w latach 1999 – 2011, członka Rady Fundacji Krzewienia Nauk Systemowych PAN, wybitnego specjalisty z dziedziny analizy systemowej. Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia

Rektor, Senat i pracownicy
Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 8 grudnia 2017 r. o godz. 11:00 na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.

16/08/2018

Zmarł Profesor Florian Stanisław Piasecki

Z głębokim smutkiem i żalem informujemy o śmierci prof. dr. hab. inż. Floriana Stanisława Piaseckiego, wykładowcy akademickiego na Wydziale Informatycznych Technik Zarządzania, wspaniałego człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w 17 sierpnia 2018 r. o godz. 14:00 na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.

Morze możliwości – wernisaż wystawy Anety Jaźwińskiej
05/07/2018

Morze możliwości – wernisaż wystawy Anety Jaźwińskiej

Zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy Morze możliwości Anety Jaźwińskiej – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Partnerstwo WIT z ORACLE POLSKA w realizacji studiów I stopnia na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania
04/07/2018

Miło nam zakomunikować iż złożony przez nas wniosek o dofinansowanie z funduszy UE studiów inżynierskich I stopnia na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania w specjalności ORACLE Cloud w Biznesie uzyskał pozytywne opinie i został zakwalifikowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.
Fotorelacja z Dnia Otwartego 2018
03/07/2018

Fotorelacja z Dnia Otwartego 2018

Serdecznie dziękujemy Wam za tak liczne przybycie 💪 Zobaczcie, co działo się podczas Dnia Otwartego 2018.
„Czego nie mówią nam rankingi?” – Seminarium
15/06/2018

„Czego nie mówią nam rankingi?” – Seminarium

W dniu 20 czerwca (środa), o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Ignacy Kaliszewski przedstawi referat „Czego nie mówią nam rankingi?”
Wystawa najlepszych prac studentów grafiki WIT
12/06/2018

Wystawa najlepszych prac studentów grafiki WIT

Serdecznie zapraszamy na wystawę najlepszych prac studentów grafiki WIT. Wernisaż wystawy odbędzie się w sobotę 16 czerwca o godz. 18.00 w Galerii Korekta – ul. Mazowiecka 11a, Warszawa.