Z żalem i smutkiem informujemy, że zmarł prof. dr. hab. inż. Jakub Gutenbaum

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci prof. dr. hab. inż. Jakuba Gutenbauma, pracownika naukowego Wydziału Informatycznych Technik Zarządzania w latach 1999 – 2011, członka Rady Fundacji Krzewienia Nauk Systemowych PAN, wybitnego specjalisty z dziedziny analizy systemowej. Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia

Rektor, Senat i pracownicy
Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 8 grudnia 2017 r. o godz. 11:00 na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021
24/09/2020

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021

Informacja dotycząca organizacji zajęć dydaktycznych w WIT w nowym roku akademickim 2020/2021.
Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski
24/09/2020

Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski

Miło nam poinformować, że nasza studentka Informatyki II stopnia i reprezentantka Klubu Uczelnianego AZS WIT Magdalena Cebula zajmuje III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów.
Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.