Z żalem i smutkiem informujemy, że zmarł prof. dr. hab. inż. Jakub Gutenbaum

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci prof. dr. hab. inż. Jakuba Gutenbauma, pracownika naukowego Wydziału Informatycznych Technik Zarządzania w latach 1999 – 2011, członka Rady Fundacji Krzewienia Nauk Systemowych PAN, wybitnego specjalisty z dziedziny analizy systemowej. Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia

Rektor, Senat i pracownicy
Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 8 grudnia 2017 r. o godz. 11:00 na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.
Dzień Otwarty WIT
20/06/2020

Dzień Otwarty WIT

Obejrzyj webinary DNIA OTWARTEGO WIT on‑line!