Z żalem i smutkiem informujemy, że zmarł prof. Roman Kulikowski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci prof. dr. inż. Romana Kulikowskiego, Rektora WSISiZ w latach 1996-2007, Członka rzeczywistego PAN, Visiting Professor na Columbia University, University of California, University of Minnessota. Wspaniałego i życzliwego Człowieka. Na zawsze pozostanie w naszej serdecznej pamięci.

Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia

Rektor, Senat i pracownicy

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 8 grudnia 2017 r. o godz. 13:00 w Kościele pod wezwaniem Św. Zofii Barat, ul. Taneczna 65.

Wirtualna konferencja Digital (R)evolution

Wirtualna konferencja Digital (R)evolution

Wraz z firmą Inprogress zapraszamy Państwa do udziału w wirtualnej konferencji  Digital (R)evolution. Best Management Practices In Progress, która odbędzie się 5.06.2019 r. za pośrednictwem platformy Hopin w godzinach: 10:00 – 17:00.
Rekrutacja wystartowała!

Rekrutacja wystartowała!

Kolejna rekrutacja na studia w WIT właśnie wystartowała z dniem dzisiejszym Zapraszamy na stronę rekrutacji.
Prace wykładowców i studentów Grafiki WIT na wystawie w Tajwanie

Prace wykładowców i studentów Grafiki WIT na wystawie w Tajwanie

Miło nam poinformować, że wystawa pt. ‘Portfolio WIT’ składająca się z 40 prac naszych studentów i wykładowców została dziś otwarta w Teh-Chun Gallery of College of Arts w National Taiwan Normal University (NTNU) w Tajpej.