Z żalem i smutkiem informujemy, że zmarł prof. Roman Kulikowski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci prof. dr. inż. Romana Kulikowskiego, Rektora WSISiZ w latach 1996-2007, Członka rzeczywistego PAN, Visiting Professor na Columbia University, University of California, University of Minnessota. Wspaniałego i życzliwego Człowieka. Na zawsze pozostanie w naszej serdecznej pamięci.

Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia

Rektor, Senat i pracownicy

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 8 grudnia 2017 r. o godz. 13:00 w Kościele pod wezwaniem Św. Zofii Barat, ul. Taneczna 65.

Funkcjonowanie WIT w roku akademickim 2020/2021
23/07/2020

Funkcjonowanie WIT w roku akademickim 2020/2021

Informacje o sposobie organizacji zajęć dydaktycznych w nowym roku akademickim.
Super zarobki Absolwentów WIT
16/07/2020

Super zarobki Absolwentów WIT

Ogólnopolski system monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów właśnie został zaktualizowany o kolejny rocznik.
Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA
09/07/2020

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA

Wykładowca na kierunku Grafika WIT - dr Piotr Krochmalski, został Honorowym członkiem CEIDA. Serdecznie gratulujemy!