Mural WIT – niesamowita kooperacja WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.

Z wielką radością chcemy pochwalić się niezwykłym współdziałaniem WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio.

Publikujemy fotoreportaż z malowania Good Looking Studio.
Projekt - Ilustracja Andrzej Wieteszka.

Prace zostały zakończone. Oto fantastyczny mural autorstwa Wieteszka illustration

Zdjęcia wykonał Michał Dziurkowski

Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!
Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.