Prapremiera „Basiu zatańczymy”

Serdecznie zapraszamy na prapremierę oraz serię pokazów filmu „Basiu zatańczymy”, którego reżyserem jest wykładowca na kierunku Grafika Piotr Janowczyk.

Film dokumentalny w reżyserii Piotra Janowczyka pt. „Basiu zatańczymy” opowiada historię jednego z najsławniejszych polskich duetów baletowych XX wieku: Barbary Bittnerówny i Witolda Grucy.

Prapremiera (wstęp wolny)

Premiera (wstęp wolny)

Pokazy (wstęp wolny)

• 10 grudnia godz. 18.00 / Centrum Sztuki Tańca
  • 15 grudnia godz. 13.45 / Warszawska Szkoła Baletowa

Zwiastun filmu

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.