Prapremiera „Basiu zatańczymy”

Serdecznie zapraszamy na prapremierę oraz serię pokazów filmu „Basiu zatańczymy”, którego reżyserem jest wykładowca na kierunku Grafika Piotr Janowczyk.

Film dokumentalny w reżyserii Piotra Janowczyka pt. „Basiu zatańczymy” opowiada historię jednego z najsławniejszych polskich duetów baletowych XX wieku: Barbary Bittnerówny i Witolda Grucy.

Prapremiera (wstęp wolny)

Premiera (wstęp wolny)

Pokazy (wstęp wolny)

• 10 grudnia godz. 18.00 / Centrum Sztuki Tańca
  • 15 grudnia godz. 13.45 / Warszawska Szkoła Baletowa

Zwiastun filmu

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.