Dodatkowe kursy finansowane przez UE

Jedną z super opcji na WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN dostępna dla studentów jest możliwość korzystania z dodatkowych kursów finansowanych przez UE.

IWIFSGN 2019

W listopadzie 2019 r. w ramach Projektu pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędą się szkolenia w ramach ścieżki:

Certyfikowany menedżer projektów – 14 miejsc
Ścieżka obejmuje:
Szkolenie PRINCE2 2017 FOUNDATION
Szkolenie PRINCE2 AGILE
Symulacyjna gra decyzyjna

Koszty szkoleń pokrywane są w całości w ramach projektu UE.

Aby wziąć udział w szkoleniach należy zalogować się do Uczelnianego Banku Informacji (UBI), a następnie przesłać formularz zgłoszeniowy.

Dowiedz się więcej na temat szkoleń

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.