Dodatkowe kursy finansowane przez UE

Jedną z super opcji na WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN dostępna dla studentów jest możliwość korzystania z dodatkowych kursów finansowanych przez UE.

IWIFSGN 2019

W listopadzie 2019 r. w ramach Projektu pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędą się szkolenia w ramach ścieżki:

Certyfikowany menedżer projektów – 14 miejsc
Ścieżka obejmuje:
Szkolenie PRINCE2 2017 FOUNDATION
Szkolenie PRINCE2 AGILE
Symulacyjna gra decyzyjna

Koszty szkoleń pokrywane są w całości w ramach projektu UE.

Aby wziąć udział w szkoleniach należy zalogować się do Uczelnianego Banku Informacji (UBI), a następnie przesłać formularz zgłoszeniowy.

Dowiedz się więcej na temat szkoleń

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.