W tym roku konferencja IWIFSGN'2019 odbędzie się w  Warszawie, w dniach 24-25 października 2019 roku, przy czym główne sesje odbędą się w dniu 25 października 2019 r.

IWIFSGN 2019

Instytut Badań Systemowych PAN jest głównym organizatorem konferencji Eighteenth International Workshop on Intuitionistic Fuzzy Sets and Generalized Nets.

"Eighteenth International Workshop on Intuitionistic Fuzzy Sets and Generalized Nets IWIFSGN 2019" jest kolejną edycją tej corocznej międzynarodowej konferencji naukowej o ustalonej już renomie. Zawsze gromadzi ona liczne grono naukowców z całego świata, zajmujących się teorią i zastosowaniami intuicjonistycznych zbiorów rozmytych i sieci uogólnionych.

Instytut Badań Systemowych PAN (IBS PAN) i Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania są od początku współinicjatorami tej serii konferencji wraz z Bułgarską Akademią Nauk, współpracując przy tym z kilkoma uniwersytetami europejskimi.

Zobacz harmonogram IWIFSGN 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału !

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.