W tym roku konferencja IWIFSGN'2019 odbędzie się w  Warszawie, w dniach 24-25 października 2019 roku, przy czym główne sesje odbędą się w dniu 25 października 2019 r.

IWIFSGN 2019

Instytut Badań Systemowych PAN jest głównym organizatorem konferencji Eighteenth International Workshop on Intuitionistic Fuzzy Sets and Generalized Nets.

"Eighteenth International Workshop on Intuitionistic Fuzzy Sets and Generalized Nets IWIFSGN 2019" jest kolejną edycją tej corocznej międzynarodowej konferencji naukowej o ustalonej już renomie. Zawsze gromadzi ona liczne grono naukowców z całego świata, zajmujących się teorią i zastosowaniami intuicjonistycznych zbiorów rozmytych i sieci uogólnionych.

Instytut Badań Systemowych PAN (IBS PAN) i Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania są od początku współinicjatorami tej serii konferencji wraz z Bułgarską Akademią Nauk, współpracując przy tym z kilkoma uniwersytetami europejskimi.

Zobacz harmonogram IWIFSGN 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału !

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA
09/07/2020

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA

Wykładowca na kierunku Grafika WIT - dr Piotr Krochmalski, został Honorowym członkiem CEIDA. Serdecznie gratulujemy!
Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.