Kreatywny warsztat cyfrowy dla studentów WIT

20/11/2019

W dniach 22–25 listopada 2019 w ramach Projektu pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku odbędą się zajęcia Kreatywny warsztat cyfrowy.

fot. J. Gaworski, źródło: www.rzezba-oronsko.pl

Zajęcia zostały przygotowane dla studentów WIT przez pracowników Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku.

Warsztat zostanie przeprowadzony interaktywnymi metodami szkoleniowymi, biorąc za podstawę pracy interaktywną instalację cyfrową “Palimpsest”, której autorami są Joanna Krzysztoń I Grzegorz Rogala.

Podczas warsztatu uczestnicy w zespołach stworzą projekt pt.: „Palimpsest – instrukcja obsługi” oraz prezentację “Park rzeźby”. Dzięki nabytym umiejętnościom uczestnicy będą w stanie przygotować i zrealizować oryginalny artystyczny projekt o charakterze cyfrowego interaktywnego dzieła sztuki, oraz będą potrafili zaplanować, przygotować i zrealizować kreatywne spotkania w formie warsztatu cyfrowego, jak również zaprojektować I zrealizować prezentację “Park rzeźby” w CRP w Orońsku. W trakcie warsztatów grupa uczestników stworzy projekt o tytule: „Palimpsest- instrukcja obsługi” oraz prezentację przygotowaną w programie Power Point pt.: “Park rzeźby”

Dowiedz się więcej o kursach, szkoleniach, wizytach studyjnych, w których możesz uczestniczyć w ramach projektu Zintegrowany Program Rozwoju WSISIZ.

Kreatywny warsztat cyfrowy dla studentów WIT w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku