Kreatywny warsztat cyfrowy dla studentów WIT

W dniach 22–25 listopada 2019 w ramach Projektu pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku odbędą się zajęcia Kreatywny warsztat cyfrowy.

fot. J. Gaworski, źródło: www.rzezba-oronsko.pl

Zajęcia zostały przygotowane dla studentów WIT przez pracowników Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku.

Warsztat zostanie przeprowadzony interaktywnymi metodami szkoleniowymi, biorąc za podstawę pracy interaktywną instalację cyfrową “Palimpsest”, której autorami są Joanna Krzysztoń I Grzegorz Rogala.

Podczas warsztatu uczestnicy w zespołach stworzą projekt pt.: „Palimpsest – instrukcja obsługi” oraz prezentację “Park rzeźby”. Dzięki nabytym umiejętnościom uczestnicy będą w stanie przygotować i zrealizować oryginalny artystyczny projekt o charakterze cyfrowego interaktywnego dzieła sztuki, oraz będą potrafili zaplanować, przygotować i zrealizować kreatywne spotkania w formie warsztatu cyfrowego, jak również zaprojektować I zrealizować prezentację “Park rzeźby” w CRP w Orońsku. W trakcie warsztatów grupa uczestników stworzy projekt o tytule: „Palimpsest- instrukcja obsługi” oraz prezentację przygotowaną w programie Power Point pt.: “Park rzeźby”

Dowiedz się więcej o kursach, szkoleniach, wizytach studyjnych, w których możesz uczestniczyć w ramach projektu Zintegrowany Program Rozwoju WSISIZ.

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.