Fotorelacja z otwarcia Międzynarodowej Wystawy Ilustracji Cyfrowej

Otwarcie wystawy zorganizowanej we współpracy z Uniwersytetem UTE w Ekwadorze odbyło się 11 grudnia 2019 r. w Galerii

Wystawę można oglądać do połowy stycznia w Galerii WIT ul. Gizów 6, Warszawa.

Lista studentów biorących udział w wystawie:

Adrian Quinatoa, Anastasiia Ulianova, Anna Janiszewska, Anna Panteleeva, Anna Szukała, BingHui Song, Bryan Cuasapaz, Carlos Morocho, Damir Omić, Daria Wójcik, Dominika Rabińska, Eleonora Wasielewska, Emilio Acosta, Estefany Erazo, Hanna Oloś, Izabella Szymanowska, Joanna Magdoń, Juan Tugumbango, Julia Kołak, Julia Maciorowska, Kamil Karpiński, Karolina Bartoszuk, Katarzyna Nachman, Krzysztof Szcześniak, Leonardo Gomez, Luis López, María Moreno, Mariana Terletska, Móricz Ildikó, Nina Batinica, Olivia Titley, Osmar Rivera, Patrycja Młynek, Paweł Podkowiński, Ryszard Pęza, Sebastián Mármol, Stanisław Książak, Tetiana Voinalovych.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Kurator wystawy: Anna Kłos
Koordynator: Christopher Scott

Artur Świerczewski

Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.
Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365
24/03/2020

Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365

Dysk w chmurze OneDrive o pojemności 1 TB dla Studentów, Wykładowców i Pracowników WIT.
Filmy z wernisażu wystawy Upgrowth
20/03/2020

Filmy z wernisażu wystawy Upgrowth

28 lutego 2020 r. był wernisaż wystawy UPGROWTH 2018/2019 - najlepsze dyplomy WIT.