Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
IX Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, której tytułowym tematem jest właśnie zjawisko autonomiczności systemów IT. Wydarzenie odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.

Podczas kilkunastu inspirujących sesji eksperci Oracle i firm partnerskich oraz zaproszeni goście będą omawiali szereg zagadnień związanych z transformacją cyfrową.

Przejdź na stronę wydarzenia

Antypody – podróż do raju
15/11/2019

Antypody – podróż do raju

14 listopada 2019 r. o godzinie 14.30 w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku odbyło się otwarcie instalacji permanentnej „Antypody – podróż do raju”, którą zrealizowali wykładowcy Kierunku Grafika WIT: Joanna Krzysztoń i Grzegorz Rogala.
Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019
15/11/2019

Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019

Zachęcamy do głosowania w plebiscycie „Pro Juvenes” organizowanym przez Parlament Studentów RP
Zmarł dr Marek Doros
12/11/2019

Zmarł dr Marek Doros

Z głębokim smutkiem i żalem informujemy o śmierci dr. inż. Marka Dorosa, wykładowcy akademickiego na Wydziale Informatyki, wspaniałego człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii
08/11/2019

5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii

Plakat Anny Kłos zakwalifikował się do finału 5. Międzynarodowego Konkursu na temat typografii.
Wystawa Ich Dwoje
05/11/2019

Wystawa Ich Dwoje

Projekt - w ramach cyklu „Dances with Sculptures”, realizowany przez artystę i wykładowcę WIT, Piotra Janowczyka - zakłada konfrontowanie współczesnych choreografów, oraz osób uprawiających specjalistyczne techniki ruchu z klasyką światowej rzeźby.
Więcej o Wystawie Ich Dwoje
Warsztaty Cyjanotypii dla studentów WIT w Orońsku
31/10/2019

Warsztaty Cyjanotypii dla studentów WIT w Orońsku

Warsztaty odbędą się w dniach 8–11 listopada 2019 w Orońsku w ramach projektu pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania”.
Dowiedz się więcej o Warsztatach Cyjanotypii