Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
IX Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, której tytułowym tematem jest właśnie zjawisko autonomiczności systemów IT. Wydarzenie odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.

Podczas kilkunastu inspirujących sesji eksperci Oracle i firm partnerskich oraz zaproszeni goście będą omawiali szereg zagadnień związanych z transformacją cyfrową.

Przejdź na stronę wydarzenia

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.