Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Warsztaty sitodruku – SITONAWICIE

Blisko 150 plakatów z różnych stron świata zostało zaprezentowanych w dwóch miejscach w Warszawie:

W Galerii Retroavangarda Jerozolimskie Business Park, Aleje Jerozolimskie 146D. Wernisaż 25.06 (wtorek), 19.00

W Galerii WIT, ul. Gizów 6 Wernisaż 26.06 (środa), 17.00

Na wystawie w Galerii WIT będzie można obejrzeć między innymi plakaty pięciu studentów WIT w tym Łukasza Ulatowskiego, który jako jedyny Polak znalazł się wśród laureatów konkursu i otrzymał Wyróżnienie Honorowe w kategorii C: Studenci. Prezentowane na obu wystawach plakaty wyselekcjonowało międzynarodowe jury spośród 10044 prac nadesłanych na główny konkurs. Głównym organizatorem i pomysłodawcą Ecuador Poster Bienal jest Christopher Scott – przewodniczący komitetu organizacyjnego w Ekwadorze.

Organizatorami wystawy w Polsce są: Retroavangarda, Centrum Spotkania Kultur i WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN.
Kuratorem wystawy jest Anna Kłos.

Wydarzenie na Facebooku

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów
17/07/2019

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów

Uzyskaliśmy certyfikat Uczelnia Liderów 2019 z wyróżnieniem specjalnym! W Uczelni Liderów warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.
Justyna Kabala – „Trzy Kolory”
17/07/2019

Justyna Kabala – „Trzy Kolory”

Zapraszamy serdecznie na wystawę, której otwarcie odbędzie się 20 lipca o godzinie 16.00 w galerii Si:said w Kłajpedzie.
Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!