Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Warsztaty sitodruku – SITONAWICIE

Blisko 150 plakatów z różnych stron świata zostało zaprezentowanych w dwóch miejscach w Warszawie:

W Galerii Retroavangarda Jerozolimskie Business Park, Aleje Jerozolimskie 146D. Wernisaż 25.06 (wtorek), 19.00

W Galerii WIT, ul. Gizów 6 Wernisaż 26.06 (środa), 17.00

Na wystawie w Galerii WIT będzie można obejrzeć między innymi plakaty pięciu studentów WIT w tym Łukasza Ulatowskiego, który jako jedyny Polak znalazł się wśród laureatów konkursu i otrzymał Wyróżnienie Honorowe w kategorii C: Studenci. Prezentowane na obu wystawach plakaty wyselekcjonowało międzynarodowe jury spośród 10044 prac nadesłanych na główny konkurs. Głównym organizatorem i pomysłodawcą Ecuador Poster Bienal jest Christopher Scott – przewodniczący komitetu organizacyjnego w Ekwadorze.

Organizatorami wystawy w Polsce są: Retroavangarda, Centrum Spotkania Kultur i WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN.
Kuratorem wystawy jest Anna Kłos.

Wydarzenie na Facebooku

UPGROWTH - Najlepsze Dyplomy WIT 2018/2019
13/02/2020

UPGROWTH - Najlepsze Dyplomy WIT 2018/2019

Razem z Pragalerią zapraszamy na wernisaż UPGROWTH - Najlepsze Dyplomy WIT 2018/2019!
Wystawa Joanny Mankiewicz „Punkty zwrotne”
05/02/2020

Wystawa Joanny Mankiewicz „Punkty zwrotne”

Zapraszamy na wystawę Joanny Mankiewicz – wykładowcy Typografii Komputerowej na kierunku Grafika WIT.
Nowe metody selekcji podzbiorów instrumentów w złożonych problemach inwestycji portfelowych
04/02/2020

Referat wygłosi Dmitry Podkopaev – 10 lutego o godzinie 11:30.
Spotkania z Twórcami: Filip Pachucki - Video/Fotorelacja
31/01/2020

Spotkania z Twórcami: Filip Pachucki - Video/Fotorelacja

Wykład Filipa Pachuckiego "Animacja na potrzeby filmów, gier i reklam, odbył się w czwartek 30 stycznia 2020 r. w WIT.
Aukcja charytatywna - na pomoc Australii w Pragalerii
31/01/2020

Aukcja charytatywna - na pomoc Australii w Pragalerii

Dziękujemy wszystkim za przybycie i gratulujemy nabywcom dzieł.
Dynamiczne zarządzanie procesami
28/01/2020

Dynamiczne zarządzanie procesami

Dnia 20 stycznia Marek Szelągowski przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.