Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Warsztaty sitodruku – SITONAWICIE

Blisko 150 plakatów z różnych stron świata zostało zaprezentowanych w dwóch miejscach w Warszawie:

W Galerii Retroavangarda Jerozolimskie Business Park, Aleje Jerozolimskie 146D. Wernisaż 25.06 (wtorek), 19.00

W Galerii WIT, ul. Gizów 6 Wernisaż 26.06 (środa), 17.00

Na wystawie w Galerii WIT będzie można obejrzeć między innymi plakaty pięciu studentów WIT w tym Łukasza Ulatowskiego, który jako jedyny Polak znalazł się wśród laureatów konkursu i otrzymał Wyróżnienie Honorowe w kategorii C: Studenci. Prezentowane na obu wystawach plakaty wyselekcjonowało międzynarodowe jury spośród 10044 prac nadesłanych na główny konkurs. Głównym organizatorem i pomysłodawcą Ecuador Poster Bienal jest Christopher Scott – przewodniczący komitetu organizacyjnego w Ekwadorze.

Organizatorami wystawy w Polsce są: Retroavangarda, Centrum Spotkania Kultur i WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN.
Kuratorem wystawy jest Anna Kłos.

Wydarzenie na Facebooku

Funkcjonowanie WIT w roku akademickim 2020/2021
23/07/2020

Funkcjonowanie WIT w roku akademickim 2020/2021

Informacje o sposobie organizacji zajęć dydaktycznych w nowym roku akademickim.
Super zarobki Absolwentów WIT
16/07/2020

Super zarobki Absolwentów WIT

Ogólnopolski system monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów właśnie został zaktualizowany o kolejny rocznik.
Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA
09/07/2020

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA

Wykładowca na kierunku Grafika WIT - dr Piotr Krochmalski, został Honorowym członkiem CEIDA. Serdecznie gratulujemy!