Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Warsztaty sitodruku – SITONAWICIE

Blisko 150 plakatów z różnych stron świata zostało zaprezentowanych w dwóch miejscach w Warszawie:

W Galerii Retroavangarda Jerozolimskie Business Park, Aleje Jerozolimskie 146D. Wernisaż 25.06 (wtorek), 19.00

W Galerii WIT, ul. Gizów 6 Wernisaż 26.06 (środa), 17.00

Na wystawie w Galerii WIT będzie można obejrzeć między innymi plakaty pięciu studentów WIT w tym Łukasza Ulatowskiego, który jako jedyny Polak znalazł się wśród laureatów konkursu i otrzymał Wyróżnienie Honorowe w kategorii C: Studenci. Prezentowane na obu wystawach plakaty wyselekcjonowało międzynarodowe jury spośród 10044 prac nadesłanych na główny konkurs. Głównym organizatorem i pomysłodawcą Ecuador Poster Bienal jest Christopher Scott – przewodniczący komitetu organizacyjnego w Ekwadorze.

Organizatorami wystawy w Polsce są: Retroavangarda, Centrum Spotkania Kultur i WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN.
Kuratorem wystawy jest Anna Kłos.

Wydarzenie na Facebooku

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.