Student WIT pracował przy sesji zdjęciowej Vogue Polska

Krzysztof Piotr Durmaj – student kierunku Grafika WIT pracował przy sesji zdjęciowej dla magazynu Vogue Polska.
Okładka

Wszystko było trzymane w tajemnicy ale dzisiaj możemy już podziwiać efekty pracy sławnej fotograf Ellen von Unwerth i całego zespołu nad kwietniową okładką Vogue Polska.

Ellen von Unwerth sfotografowała polskie top modelki Kasię Struss i Olę Rudnicką.

Krzysztof zaproszenie do udziału w projekcie otrzymał ze strony studia Daylight. Jego rolą była ścisła współpraca z asystentem fotografki, z którym ustalali sposób oświetlenia kolejnych ujęć.

Fotografie powstawały w Teatrze Wielkim, Hotelu Warszawa oraz kilku innych lokacjach podczas dwóch dni zdjęciowych. Dowiedzieliśmy się jednak od Krzysztofa, że cały proces twórczy poprzedzony było okresem planowania, przygotowania logistycznego od strony produkcyjnej i wreszcie działaniem kreatywnym ze strony fotografa.

Na planie pracowało około 20 osób. Dzięki odpowiedniej logistyce i wysokim poziomie skupienia każdego z członków zespołu na swoich zadaniach plan działał sprawnie.
Krzysztof podkreśla, że należy również pamiętać, iż poza uczestnikami projektu wymienionymi w gazecie, do sukcesu przyczyniła się znacznie większa grupa ludzi - od agentów reprezentujących talenty, poprzez kolejno osoby odpowiedzialne za produkcję, sprzęt czy lokację, a na kierowcach kończąc.

Krzysztofowi składamy serdeczne gratulacje!

Na Pomoc Australii - Aukcja Charytatywna
24/01/2020

Na Pomoc Australii - Aukcja Charytatywna

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Aukcji Charytatywnej „Na Pomoc Australii!”.
Trzeci Wymiar Grafiki / Galeria WIT
24/01/2020

Trzeci Wymiar Grafiki / Galeria WIT

Serdecznie zapraszamy na wystawę pt. „Trzeci Wymiar Grafiki”, na którą składają się prace studentów z pracowni Rzeźby Cyfrowej oraz Rzeźby i Rysunku prowadzonej przez dr Krzysztofa Franaszka.
Dowiedz sie więcej o wystawie Trzeci Wymiar Grafiki
WIT partnerem ITechDay 2020
23/01/2020

WIT partnerem ITechDay 2020

Jako Partner ITechDay 2020 serdecznie zapraszamy do udziału w tym niesamowitym wydarzeniu, które odbędzie się 3 marca 2020 r.
Poznaj szczegóły wydarzenia ITechDay 2020
Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wystawa „Rośliny nas ocalą” / Fotorelacja z wernisażu
14/01/2020

Wystawa „Rośliny nas ocalą” / Fotorelacja z wernisażu

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”, odbył się w niedzielę 19 stycznia o godz. 14.30 w Zespole pałacowo-parkowym PAN w Jabłonnie.