Student WIT pracował przy sesji zdjęciowej Vogue Polska

Krzysztof Piotr Durmaj – student kierunku Grafika WIT pracował przy sesji zdjęciowej dla magazynu Vogue Polska.
Okładka

Wszystko było trzymane w tajemnicy ale dzisiaj możemy już podziwiać efekty pracy sławnej fotograf Ellen von Unwerth i całego zespołu nad kwietniową okładką Vogue Polska.

Ellen von Unwerth sfotografowała polskie top modelki Kasię Struss i Olę Rudnicką.

Krzysztof zaproszenie do udziału w projekcie otrzymał ze strony studia Daylight. Jego rolą była ścisła współpraca z asystentem fotografki, z którym ustalali sposób oświetlenia kolejnych ujęć.

Fotografie powstawały w Teatrze Wielkim, Hotelu Warszawa oraz kilku innych lokacjach podczas dwóch dni zdjęciowych. Dowiedzieliśmy się jednak od Krzysztofa, że cały proces twórczy poprzedzony było okresem planowania, przygotowania logistycznego od strony produkcyjnej i wreszcie działaniem kreatywnym ze strony fotografa.

Na planie pracowało około 20 osób. Dzięki odpowiedniej logistyce i wysokim poziomie skupienia każdego z członków zespołu na swoich zadaniach plan działał sprawnie.
Krzysztof podkreśla, że należy również pamiętać, iż poza uczestnikami projektu wymienionymi w gazecie, do sukcesu przyczyniła się znacznie większa grupa ludzi - od agentów reprezentujących talenty, poprzez kolejno osoby odpowiedzialne za produkcję, sprzęt czy lokację, a na kierowcach kończąc.

Krzysztofowi składamy serdeczne gratulacje!

Spotkania z Twórcami: Andrzej Wieteszka
13/12/2019

Spotkania z Twórcami: Andrzej Wieteszka "Murale" - Fotorelacja

Wykład Andrzeja Wieteszki "Murale", odbył się w czwartek 12 grudnia 2019 r. w WIT.
Zobacz fotorelację z wykładu Andrzeja Wieteszki "Murale"
Fotorelacja z otwarcia Międzynarodowej Wystawy Ilustracji Cyfrowej
13/12/2019

Fotorelacja z otwarcia Międzynarodowej Wystawy Ilustracji Cyfrowej

Otwarcie wystawy zorganizowanej we współpracy z Uniwersytetem UTE w Ekwadorze odbyło się 11 grudnia 2019 r. w Galerii
Ogłoszenie o pracę: Programista
11/12/2019

Ogłoszenie o pracę: Programista

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie poszukuje programisty.
Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement
06/12/2019

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement

Miło nam poinformować, że nasza uczelnia wzięła udział w dwóch dużych, międzynarodowych wystawach w Chinach: w mieście Jinan (prowincja Szantung) oraz w mieście Wuhan (prowincja Hubei).
Pomagamy Pani Danusi
05/12/2019

Pomagamy Pani Danusi

Zapraszamy wszystkich w imieniu Samorządu Studentów WIT oraz Vertex - Coworking Space do wzięcia udziału w szlachetnej paczce „Pomagamy Pani Danusi”!
Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej
04/12/2019

Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej

9 grudnia Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej” w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN.