Student WIT pracował przy sesji zdjęciowej Vogue Polska

Krzysztof Piotr Durmaj – student kierunku Grafika WIT pracował przy sesji zdjęciowej dla magazynu Vogue Polska.
Okładka

Wszystko było trzymane w tajemnicy ale dzisiaj możemy już podziwiać efekty pracy sławnej fotograf Ellen von Unwerth i całego zespołu nad kwietniową okładką Vogue Polska.

Ellen von Unwerth sfotografowała polskie top modelki Kasię Struss i Olę Rudnicką.

Krzysztof zaproszenie do udziału w projekcie otrzymał ze strony studia Daylight. Jego rolą była ścisła współpraca z asystentem fotografki, z którym ustalali sposób oświetlenia kolejnych ujęć.

Fotografie powstawały w Teatrze Wielkim, Hotelu Warszawa oraz kilku innych lokacjach podczas dwóch dni zdjęciowych. Dowiedzieliśmy się jednak od Krzysztofa, że cały proces twórczy poprzedzony było okresem planowania, przygotowania logistycznego od strony produkcyjnej i wreszcie działaniem kreatywnym ze strony fotografa.

Na planie pracowało około 20 osób. Dzięki odpowiedniej logistyce i wysokim poziomie skupienia każdego z członków zespołu na swoich zadaniach plan działał sprawnie.
Krzysztof podkreśla, że należy również pamiętać, iż poza uczestnikami projektu wymienionymi w gazecie, do sukcesu przyczyniła się znacznie większa grupa ludzi - od agentów reprezentujących talenty, poprzez kolejno osoby odpowiedzialne za produkcję, sprzęt czy lokację, a na kierowcach kończąc.

Krzysztofowi składamy serdeczne gratulacje!

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.
Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365
24/03/2020

Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365

Dysk w chmurze OneDrive o pojemności 1 TB dla Studentów, Wykładowców i Pracowników WIT.