Student WIT pracował przy sesji zdjęciowej Vogue Polska

29/03/2019

Krzysztof Piotr Durmaj – student kierunku Grafika WIT pracował przy sesji zdjęciowej dla magazynu Vogue Polska.

Okładka

Wszystko było trzymane w tajemnicy ale dzisiaj możemy już podziwiać efekty pracy sławnej fotograf Ellen von Unwerth i całego zespołu nad kwietniową okładką Vogue Polska.

Ellen von Unwerth sfotografowała polskie top modelki Kasię Struss i Olę Rudnicką.

Krzysztof zaproszenie do udziału w projekcie otrzymał ze strony studia Daylight. Jego rolą była ścisła współpraca z asystentem fotografki, z którym ustalali sposób oświetlenia kolejnych ujęć.

Fotografie powstawały w Teatrze Wielkim, Hotelu Warszawa oraz kilku innych lokacjach podczas dwóch dni zdjęciowych. Dowiedzieliśmy się jednak od Krzysztofa, że cały proces twórczy poprzedzony było okresem planowania, przygotowania logistycznego od strony produkcyjnej i wreszcie działaniem kreatywnym ze strony fotografa.

Na planie pracowało około 20 osób. Dzięki odpowiedniej logistyce i wysokim poziomie skupienia każdego z członków zespołu na swoich zadaniach plan działał sprawnie.
Krzysztof podkreśla, że należy również pamiętać, iż poza uczestnikami projektu wymienionymi w gazecie, do sukcesu przyczyniła się znacznie większa grupa ludzi - od agentów reprezentujących talenty, poprzez kolejno osoby odpowiedzialne za produkcję, sprzęt czy lokację, a na kierowcach kończąc.

Krzysztofowi składamy serdeczne gratulacje!

Student WIT pracował przy sesji zdjęciowej Vogue Polska