Warsztaty z Mirosławem Jękotem dla studentów WIT

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.

Mirosław Jękot

WIT bierze udział w różnych projektach współfinansowanych ze środków UE, które obejmują bardzo szeroki zakres działań. W dniu 24.10.2019 w ramach Projektu pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędą się zajęcia warsztatowe Zarządzanie stresem w biznesie – II edycja. Warsztaty będzie prowadził znany aktor/trener Mirosław Jękot.
Dowiedz się więcej na temat warsztatów.

Mirosław Jękot

Prowadzi projekty szkoleniowe i coachingowe z zakresu wystąpień publicznych i budowy wizerunku. Umiejętności wpływania i perswazji. Leadership i walki ze stresem. Motywującej komunikacji i efektywnego zarządzania zespołem. Jest ekspertem w dziedzinach takich jak: sztuki prezentacji i umiejętności medialnych, kreatywnych inspiracji w biznesie i budowy autorytetu. Kieruje się zasadą: „aby umieć trzeba doświadczyć”. Stosuje indywidualne podejście do każdego uczestnika , czytelne reguły gry oraz jasne kryteria analizy. Z dużą charyzmą prowadzi swoje autorskie treningi . Szybko i wnikliwie dokonuje analizy potrzeb uczestników. W prosty i bezpośredni sposób dzieli się swoimi doświadczeniami i obserwacjami.
Kluczowe obszary i doświadczenia zawodowe:

Posiada 20-letnie doświadczenie trenerskie i coachingowe. Opracowuje i prowadzi interaktywne warsztaty oraz wspiera projekty w ramach partnerskiej współpracy z kilkoma podmiotami consultingowymi. Doradza i jest coachem w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i Personal Branding.

• Tworzy autorskie projekty szkoleniowe i zrealizował blisko dwieście szkoleń dla kilku tysięcy uczestników:
    • prezesów, zarządów i kadr kierowniczych każdego szczebla
    • menedżerów zarządzających zespołami ludzkimi firm produkcyjnych i usługowych
    • uczestników spotkań biznesowych
    • pracowników działów personalnych, handlowych i obsługi klienta
    • osób prowadzących zebrania, wykłady, szkolenia, konferencje
    • osób publicznych występujących w mediach, którym zależy na dobrym wizerunku osobistym i organizacji
  • Jest profesjonalnym aktorem filmowym, telewizyjnym i teatralnym z 30-letnim doświadczeniem pracy przed kamerą w filmie i produkcjach telewizyjnych oraz na scenie w profesjonalnych teatrach. Od 20 lat pracuje dla Telewizji Polskiej S.A. przy produkcjach telewizyjnych.
    Pracuje w Teatrze Polskiego Radia i dubbingu dla TVP i Canal+.
    Moderował program telewizyjny „Dzień dobry z Polsatem”.
    Przez 4-lata zajmował się pracą pedagogiczną na Wydziale Aktorskim PWSFTViT im. L. Schillera w Łodzi.
    Prowadzi eventy biznesowe i okolicznościowe.

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA
09/07/2020

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA

Wykładowca na kierunku Grafika WIT - dr Piotr Krochmalski, został Honorowym członkiem CEIDA. Serdecznie gratulujemy!
Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.