WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Sprawdź, jakie kierunki dają szanse na najwyższe zarobki

Odwiedzając nasze stoisko będziecie mogli porozmawiać z przedstawicielami Uczelni, którzy ułatwią Wam dokonanie wyboru zgodnego z predyspozycjami.

Gdzie nas znajdziesz?

Politechnika Warszawska
Gmach Główny
Plac Politechniki 1, Warszawa

Kiedy odbędzie się salon?

12-13 września 2019 r.
9.00-15.00

Wydarzenie na Facebooku

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.