Wizytacja grafików z Korei Południowej i USA

3 kwietnia 2019 r. odbyło się spotkanie z zagranicznymi grafikami, na którym omawiano kwestie współpracy – w tym organizację wystaw prac studentów, wizyty studyjne, wymianę studentów itp.

Odwiedziła nas delegacja grafików z Korei Południowej i USA. Koreę reprezentowali artyści z Visual Information Design Association of Korea (VIDAK) (prezes Pan Ingi Lee) oraz Yeonsung University (Prof. Ahn Ho-Eun) i Pukyong National University (Dr Hong Dongsik), a także z Korea National University of Arts (prof. Kim Kyongkyun). Przedstawicielem San Jose State University (California) był Prof. Chang Sik Kim.

WIT reprezentowali: Rektor prof. Maciej Krawczak, Prorektor dr Jarosław Sikorski i dr Anna Kłos.

Wizytacja grafików z Korei Południowej i USA

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.
WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów
17/07/2019

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów

Uzyskaliśmy certyfikat Uczelnia Liderów 2019 z wyróżnieniem specjalnym! W Uczelni Liderów warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.
Justyna Kabala – „Trzy Kolory”
17/07/2019

Justyna Kabala – „Trzy Kolory”

Zapraszamy serdecznie na wystawę, której otwarcie odbędzie się 20 lipca o godzinie 16.00 w galerii Si:said w Kłajpedzie.
Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.