Wizytacja grafików z Korei Południowej i USA

3 kwietnia 2019 r. odbyło się spotkanie z zagranicznymi grafikami, na którym omawiano kwestie współpracy – w tym organizację wystaw prac studentów, wizyty studyjne, wymianę studentów itp.

Odwiedziła nas delegacja grafików z Korei Południowej i USA. Koreę reprezentowali artyści z Visual Information Design Association of Korea (VIDAK) (prezes Pan Ingi Lee) oraz Yeonsung University (Prof. Ahn Ho-Eun) i Pukyong National University (Dr Hong Dongsik), a także z Korea National University of Arts (prof. Kim Kyongkyun). Przedstawicielem San Jose State University (California) był Prof. Chang Sik Kim.

WIT reprezentowali: Rektor prof. Maciej Krawczak, Prorektor dr Jarosław Sikorski i dr Anna Kłos.

Wizytacja grafików z Korei Południowej i USA

Videorelacja z XXIV Inauguracji
22/10/2019

Videorelacja z XXIV Inauguracji

Wspominamy tegoroczną uroczystość i zapraszamy do zobaczenia relacji video.
Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego
09/10/2019

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.