Wizytacja grafików z Korei Południowej i USA

3 kwietnia 2019 r. odbyło się spotkanie z zagranicznymi grafikami, na którym omawiano kwestie współpracy – w tym organizację wystaw prac studentów, wizyty studyjne, wymianę studentów itp.

Odwiedziła nas delegacja grafików z Korei Południowej i USA. Koreę reprezentowali artyści z Visual Information Design Association of Korea (VIDAK) (prezes Pan Ingi Lee) oraz Yeonsung University (Prof. Ahn Ho-Eun) i Pukyong National University (Dr Hong Dongsik), a także z Korea National University of Arts (prof. Kim Kyongkyun). Przedstawicielem San Jose State University (California) był Prof. Chang Sik Kim.

WIT reprezentowali: Rektor prof. Maciej Krawczak, Prorektor dr Jarosław Sikorski i dr Anna Kłos.

Wizytacja grafików z Korei Południowej i USA

Funkcjonowanie WIT w roku akademickim 2020/2021
23/07/2020

Funkcjonowanie WIT w roku akademickim 2020/2021

Informacje o sposobie organizacji zajęć dydaktycznych w nowym roku akademickim.
Super zarobki Absolwentów WIT
16/07/2020

Super zarobki Absolwentów WIT

Ogólnopolski system monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów właśnie został zaktualizowany o kolejny rocznik.
Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA
09/07/2020

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA

Wykładowca na kierunku Grafika WIT - dr Piotr Krochmalski, został Honorowym członkiem CEIDA. Serdecznie gratulujemy!