Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.

Rozpoczęliśmy uroczyście nowy Rok Akademicki 2019/2020. Wydarzenie odbyło się 25 września 2019 roku w Nowy Fort Sokolnickiego w Warszawie. Wyróżnieni promotorzy i opiekunowie odebrali od Rektora WIT podziękowania i nagrody.

• Kierunek Grafika: dr Anna Kłos, mgr Grzegorz Grodner, mgr Piotr Janowczyk, dr Piotr Krochmalski, mrg Michal Piekarski
  • Kierunek Informatyka: dr inż. Tatiana Jaworska, dr inż. Jarosław Sikorski
  • Kierunek Informatyczne Techniki Zarządzania: dr Renata Gabryelczyk, dr Włodzimierz Kuzak

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Dumni jesteśmy, bo z takimi wykładowcami łatwiej o najlepsze wyniki w nauce i realizację nawet najbardziej ambitnych projektów!

Inauguracja 2019 Inauguracja 2019 Inauguracja 2019 Inauguracja 2019 Inauguracja 2019 Inauguracja 2019

📸 Maciej Skwara

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ
09/04/2020

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ

Zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym
Dowiedz się więcej o międzynarodowym konkursie SIGNÚ
Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!