Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.

Rozpoczęliśmy uroczyście nowy Rok Akademicki 2019/2020. Wydarzenie odbyło się 25 września 2019 roku w Nowy Fort Sokolnickiego w Warszawie. Wyróżnieni promotorzy i opiekunowie odebrali od Rektora WIT podziękowania i nagrody.

• Kierunek Grafika: dr Anna Kłos, mgr Grzegorz Grodner, mgr Piotr Janowczyk, dr Piotr Krochmalski, mrg Michal Piekarski
  • Kierunek Informatyka: dr inż. Tatiana Jaworska, dr inż. Jarosław Sikorski
  • Kierunek Informatyczne Techniki Zarządzania: dr Renata Gabryelczyk, dr Włodzimierz Kuzak

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Dumni jesteśmy, bo z takimi wykładowcami łatwiej o najlepsze wyniki w nauce i realizację nawet najbardziej ambitnych projektów!

Inauguracja 2019 Inauguracja 2019 Inauguracja 2019 Inauguracja 2019 Inauguracja 2019 Inauguracja 2019

📸 Maciej Skwara

Spotkania z Twórcami: Andrzej Wieteszka
13/12/2019

Spotkania z Twórcami: Andrzej Wieteszka "Murale" - Fotorelacja

Wykład Andrzeja Wieteszki "Murale", odbył się w czwartek 12 grudnia 2019 r. w WIT.
Zobacz fotorelację z wykładu Andrzeja Wieteszki "Murale"
Fotorelacja z otwarcia Międzynarodowej Wystawy Ilustracji Cyfrowej
13/12/2019

Fotorelacja z otwarcia Międzynarodowej Wystawy Ilustracji Cyfrowej

Otwarcie wystawy zorganizowanej we współpracy z Uniwersytetem UTE w Ekwadorze odbyło się 11 grudnia 2019 r. w Galerii
Ogłoszenie o pracę: Programista
11/12/2019

Ogłoszenie o pracę: Programista

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie poszukuje programisty.
Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement
06/12/2019

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement

Miło nam poinformować, że nasza uczelnia wzięła udział w dwóch dużych, międzynarodowych wystawach w Chinach: w mieście Jinan (prowincja Szantung) oraz w mieście Wuhan (prowincja Hubei).
Pomagamy Pani Danusi
05/12/2019

Pomagamy Pani Danusi

Zapraszamy wszystkich w imieniu Samorządu Studentów WIT oraz Vertex - Coworking Space do wzięcia udziału w szlachetnej paczce „Pomagamy Pani Danusi”!
Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej
04/12/2019

Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej

9 grudnia Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej” w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN.