Wystawa Ich Dwoje

Projekt - w ramach cyklu „Dances with Sculptures”, realizowany przez artystę i wykładowcę WIT, Piotra Janowczyka - zakłada konfrontowanie współczesnych choreografów, oraz osób uprawiających specjalistyczne techniki ruchu z klasyką światowej rzeźby.

Wystawa Ich Dwoje

Akcentem WIT jest też udział w realizacji części wizualizacji absolwentki kierunku grafiki Karoliny Kurowskiej. Serdecznie zapraszamy w środę, 6 listopada  na oprowadzanie kuratorskie i finisaż wystawy Ich Dwoje.

Reż: Piotr Janowczyk
Muzyka: Leszek Możdżer
Movement: Marta Zinserling, Michała Michał Baba Baciński
Dokumentacja fot: Piotr Jamski
Mazowiecki Instytut Sztuki.

Finisaż 6.11.2019 (środa), godz. 18.00
Centrum Sztuki Tańca w Warszawie

Przyjdź na Wystawę Ich Dwoje

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.