Wystawa Ich Dwoje

Projekt - w ramach cyklu „Dances with Sculptures”, realizowany przez artystę i wykładowcę WIT, Piotra Janowczyka - zakłada konfrontowanie współczesnych choreografów, oraz osób uprawiających specjalistyczne techniki ruchu z klasyką światowej rzeźby.

Wystawa Ich Dwoje

Akcentem WIT jest też udział w realizacji części wizualizacji absolwentki kierunku grafiki Karoliny Kurowskiej. Serdecznie zapraszamy w środę, 6 listopada  na oprowadzanie kuratorskie i finisaż wystawy Ich Dwoje.

Reż: Piotr Janowczyk
Muzyka: Leszek Możdżer
Movement: Marta Zinserling, Michała Michał Baba Baciński
Dokumentacja fot: Piotr Jamski
Mazowiecki Instytut Sztuki.

Finisaż 6.11.2019 (środa), godz. 18.00
Centrum Sztuki Tańca w Warszawie

Przyjdź na Wystawę Ich Dwoje

Wybrane zagadnienia modelowania i optymalizacji działalności przedsiębiorstw
02/12/2020

Wybrane zagadnienia modelowania i optymalizacji działalności przedsiębiorstw

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.
Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.