Wystawa Joanny Mankiewicz „Struktura pyłu”

Zapraszamy na wystawę Joanny Mankiewicz – wykładowcy Typografii Komputerowej na kierunku Grafika WIT.
Struktura pyłu

Otwarcie wystawy odbędzie się we wtorek 16 kwietnia o godzinie 19.00 w Galerii Korekta  (ul. Mazowiecka 11a, Warszawa).
Wystawa będzie czynna od 13 kwietnia do 5 maja 2019 r.

Joanna Mankiewicz – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, Wydziału Grafiki i Malarstwa (specjalizacja projektowanie graficzne).
Dyplom w pracowni grafiki wydawniczej w 2007 roku. Malarka i ilustratorka, uczestniczka licznych wystaw w kraju i za granicą. Prowadzi studio graficzne JOJO studio. Na kierunku Grafika w WIT Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania prowadzi zajęcia z liternictwa, typografii oraz projektowania graficznego.

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement
06/12/2019

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement

Miło nam poinformować, że nasza uczelnia wzięła udział w dwóch dużych, międzynarodowych wystawach w Chinach: w mieście Jinan (prowincja Szantung) oraz w mieście Wuhan (prowincja Hubei).
Pomagamy Pani Danusi
05/12/2019

Pomagamy Pani Danusi

Zapraszamy wszystkich w imieniu Samorządu Studentów WIT oraz Vertex - Coworking Space do wzięcia udziału w szlachetnej paczce „Pomagamy Pani Danusi”!
Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej
04/12/2019

Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej

9 grudnia Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej” w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN.
Międzynarodowa Wystawa Ilustracji Cyfrowej w Galerii WIT
04/12/2019

Międzynarodowa Wystawa Ilustracji Cyfrowej w Galerii WIT

Zapraszamy na otwarcie nowej wystawy we współpracy z Uniwersytetem UTE w Ekwadorze
Fotorelacja z wystawy „Piękno stworzenia”
02/12/2019

Fotorelacja z wystawy „Piękno stworzenia”

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z otwarcia wystawy Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”.
Andrzej Wieteszka kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
29/11/2019

Andrzej Wieteszka kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Wykład „Murale- wielkoformatowe malarstwo uliczne” towarzyszy odsłoniętemu muralowi autorstwa Andrzeja Wieteszki, który wspaniale pręży się na ścianie budynku Kierunku Grafiki WIT.