Wystawa Joanny Mankiewicz „Struktura pyłu”

Zapraszamy na wystawę Joanny Mankiewicz – wykładowcy Typografii Komputerowej na kierunku Grafika WIT.
Struktura pyłu

Otwarcie wystawy odbędzie się we wtorek 16 kwietnia o godzinie 19.00 w Galerii Korekta  (ul. Mazowiecka 11a, Warszawa).
Wystawa będzie czynna od 13 kwietnia do 5 maja 2019 r.

Joanna Mankiewicz – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, Wydziału Grafiki i Malarstwa (specjalizacja projektowanie graficzne).
Dyplom w pracowni grafiki wydawniczej w 2007 roku. Malarka i ilustratorka, uczestniczka licznych wystaw w kraju i za granicą. Prowadzi studio graficzne JOJO studio. Na kierunku Grafika w WIT Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania prowadzi zajęcia z liternictwa, typografii oraz projektowania graficznego.

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ
09/04/2020

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ

Zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym
Dowiedz się więcej o międzynarodowym konkursie SIGNÚ
Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!