Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”

7 października 2019 roku w Akademii Sztuk Pięknych w auli budynku przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39 odbyło się wręczenie Złotych Medali “Zasłużony Kulturze Gloria Artis” przyznanych przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Wiceprezesa Rady Ministrów prof. Piotra Glińskiego między innymi wykładowcy Grafiki WIT - wspaniałemu grafikowi i plakaciście - Profesorowi Mieczysławowi Andrzejowi Wasilewskiemu. W imieniu Wiceprezesa odznaczenia wręczył Minister Jarosław Sellin.
Serdecznie gratulujemy!

Mieczysław Wasilewski - Życie i twórczość

Profesor Mieczysław Wasilewski Profesor Mieczysław Wasilewski Profesor Mieczysław Wasilewski

📸 K. Błesznowska-Korniłowicz

Videorelacja z XXIV Inauguracji
22/10/2019

Videorelacja z XXIV Inauguracji

Wspominamy tegoroczną uroczystość i zapraszamy do zobaczenia relacji video.
Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.
Wystawa Andrzeja Wieteszki
26/09/2019