Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”

7 października 2019 roku w Akademii Sztuk Pięknych w auli budynku przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39 odbyło się wręczenie Złotych Medali “Zasłużony Kulturze Gloria Artis” przyznanych przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Wiceprezesa Rady Ministrów prof. Piotra Glińskiego między innymi wykładowcy Grafiki WIT - wspaniałemu grafikowi i plakaciście - Profesorowi Mieczysławowi Andrzejowi Wasilewskiemu. W imieniu Wiceprezesa odznaczenia wręczył Minister Jarosław Sellin.
Serdecznie gratulujemy!

Mieczysław Wasilewski - Życie i twórczość

Profesor Mieczysław Wasilewski Profesor Mieczysław Wasilewski Profesor Mieczysław Wasilewski

📸 K. Błesznowska-Korniłowicz

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.
Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365
24/03/2020

Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365

Dysk w chmurze OneDrive o pojemności 1 TB dla Studentów, Wykładowców i Pracowników WIT.