Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”

7 października 2019 roku w Akademii Sztuk Pięknych w auli budynku przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39 odbyło się wręczenie Złotych Medali “Zasłużony Kulturze Gloria Artis” przyznanych przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Wiceprezesa Rady Ministrów prof. Piotra Glińskiego między innymi wykładowcy Grafiki WIT - wspaniałemu grafikowi i plakaciście - Profesorowi Mieczysławowi Andrzejowi Wasilewskiemu. W imieniu Wiceprezesa odznaczenia wręczył Minister Jarosław Sellin.
Serdecznie gratulujemy!

Mieczysław Wasilewski - Życie i twórczość

Profesor Mieczysław Wasilewski Profesor Mieczysław Wasilewski Profesor Mieczysław Wasilewski

📸 K. Błesznowska-Korniłowicz

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.