Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”

7 października 2019 roku w Akademii Sztuk Pięknych w auli budynku przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39 odbyło się wręczenie Złotych Medali “Zasłużony Kulturze Gloria Artis” przyznanych przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Wiceprezesa Rady Ministrów prof. Piotra Glińskiego między innymi wykładowcy Grafiki WIT - wspaniałemu grafikowi i plakaciście - Profesorowi Mieczysławowi Andrzejowi Wasilewskiemu. W imieniu Wiceprezesa odznaczenia wręczył Minister Jarosław Sellin.
Serdecznie gratulujemy!

Mieczysław Wasilewski - Życie i twórczość

Profesor Mieczysław Wasilewski Profesor Mieczysław Wasilewski Profesor Mieczysław Wasilewski

📸 K. Błesznowska-Korniłowicz

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA
09/07/2020

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA

Wykładowca na kierunku Grafika WIT - dr Piotr Krochmalski, został Honorowym członkiem CEIDA. Serdecznie gratulujemy!
Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.