Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.
SIGNÚ 2019

7 sierpnia 2019 r. odbyła się ceremonia wręczenia nagród i inauguracja Międzynarodowego Konkursu Ilustratorskiego dla Studentów SIGNÚ 2019.

Otrzymano prawie 600 prac z 40 uniwersytetów z 16 krajów (Chin, Polski, Ekwadoru, Danii, Kolumbii, Francji, Iranu, Meksyku i wielu innych), z których 80 wybrano na wystawę.

SIGNÚ International Competition of Illustration for Students 2019

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.