Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.
SIGNÚ 2019

7 sierpnia 2019 r. odbyła się ceremonia wręczenia nagród i inauguracja Międzynarodowego Konkursu Ilustratorskiego dla Studentów SIGNÚ 2019.

Otrzymano prawie 600 prac z 40 uniwersytetów z 16 krajów (Chin, Polski, Ekwadoru, Danii, Kolumbii, Francji, Iranu, Meksyku i wielu innych), z których 80 wybrano na wystawę.

SIGNÚ International Competition of Illustration for Students 2019

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.
Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365
24/03/2020

Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365

Dysk w chmurze OneDrive o pojemności 1 TB dla Studentów, Wykładowców i Pracowników WIT.